Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kız İmam Hatip Lisesinin İstanbul'dan Misafirleri Vardı
  • Facebook da Paylaş
Kız İmam Hatip Lisesinin İstanbul'dan Misafirleri Vardı
  • 16-12-2016
  • 1 yorum
  • 5678 okunma
Kızılcahamam Kız İmam Hatip Lisesi'nin İstanbul Tenzile Erdoğan Kız İmam Hatip Lisesinden misafirleri vardı

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın annesinin  adını taşıyan Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  (istanbul) , yöneticileri  Kızılcahamam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

İstanbul gönüllü eğitimciler derneği (İGEDER) yönetim kurulu başkanı Nuri Özkan, Tenzile Erdoğan Kız Anadolu Imam Hatıp Lisesi müdürü  Duran Cankatar ve İGEDER  yönetim kurulu üyeleri Kızılcahamam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine kurduğu vakfın adı verilen Adnan Gürcan ve Gürcan vakfı çalışanları ile birlikte Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Ziyaretle birlikte her iki okulun yöneticileri  Kızılcahamam Kız Anadolu  İmam Hatip Lisesi ile  Üsküdar Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin  kardeş okul olmaları yönünde çalışmalar başlattıklarını dile getirerek, önümüzdeki günlerde bu kardeşliğin gerçekleşmesini ümit ettiklerini dile getirdiler.

YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   17-12-2016 23:03

    Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (İstanbul), ile Kızılcahamam Kız Anadolu İHL’nin kardeş okul olması OKULUMUZ ve İHL eğitim sistemini benimsemiş bizler için en büyük ONURDUR…..Amma bu KARDEŞLİK gayesine hizmet edecek ise, “Bizim Anadolu Eğt. Kül Derneği” yönetimimden uzak sürdürülmesi dilek ve temennisi ile.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın