Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kirmir yüzme havuzu çürüyor .../...Foto Galeri
 • Facebook da Paylaş
Kirmir yüzme havuzu çürüyor .../...Foto Galeri
 • 03-06-2013
 • 46 yorum
 • 5641 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılıp geçtiğimiz yıllarda hizmete açılan ve ilçede önemli bir boşluğu dolduran ve bu alanda büyük bir ihtiyaç olan Kirmir yüzme havuzu ilgi bekliyor.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapılıp geçtiğimiz yıllarda hizmete açılan ve ilçede önemli bir boşluğu dolduran ve bu alanda büyük bir ihtiyaç olan Kirmir yüzme havuzu ilgi bekliyor.

Kızılcahamam'lıların kıymetini bilmediği ve yeteri kadar ilgi göstermediği havuz, ilgi gösterip gelenleri ise iyi bir şekilde karşılamıyor.Havuz içerisine yapılan soyunma odalarında bulunan dolaplar, duşlar, kapılar ve tuvaletler havuzun kalitesine yakışmıyor. Yapılırken hesap kitap yapılmadan yapıldığını tahmin ettiğimiz bu alanlarda bulunan dolaplar rutubetten çürümüş, dolabın metal kısımları küflenmiş, kapıların bütün anahtarları kırılmış duşlardaki musluklar doğru düzgün çalışmıyor vel hasıl buraya belediyenin ilgi göstermesi ve bu bölümlerin havuza yakışır bir hale gelmesi gerekiyor.

Kış yaz insanların suyla buluşmasını sağlayan, güzel ve ferah bir ortamı bulunan havuza daha modern ve kaliteli planlı geniş ferah, kalıcı soyunma odaları duşlar ve dolaplar yapılmalı, 

Aynı alanı ilgilendirmesi bakımından gördüğümüz bir diğer eksiklikte Fitnees Salonu ve salon seçimi, terminal binasının iki kat altında bulunan böyle bir salonun ilçede olması gerektiğine savunuyoruz. Fakat yer olarak yanlış bir tercih olduğuna inanıyoruz. Burada da spor için bütün aletler düşünülmüş ama okadar masraf edilmesine ve yer olmasına rağmen meka tercihi iyi yapılmamış, termal cenneti Kızılcahamam'da Belediyenin işlettiği bir tesiste duşlara elektrikli şohben konulmuş, içerisi yeteri kadar havalnmıyor, havalandırmaların bir ucundaki aş evinde pişen yemeklerin kokusu salonda ağır kokuya neden oluyor.

Aslında Fitness salonu yüzme havuzunun bir köşesine taşınsa daha güzel olmazmı, salonu kullanan insanlar çıkışta havuzdan da faydalanabilirler, mekan olarak şuanki yerinden daha ferah olabilir diye düşünüyoruz,

Etiketler : Kirmir - yüzme - havuzu - çürüyor - - - .../...Foto - Galeri -
YORUMLAR
 • kirikkale   28-06-2014 11:45

  çok güzel bir hizmet.teşekkürler.

 • llllllllll   14-12-2013 22:20

  vatandaş eksikleri yerinde görmüş ve yöneticileri uyarmak istemesini memnuniyetle karşılıyorum .ama öbür yorumcu arkadaşlar gibi buranın yapılmasında emeği geçenlere teşekkür.ben belediyenin hamamınada yüzme havuzunada severek gidiyorum.hamamda vatandaşlar sabun şampuan su ve poşetlerini gelişi güzel her yere atıyor.görevliler her kesin arkasında nöbetci gibi dolaşamaz.egitim şart.

 • geredeli   15-04-2013 17:51

  mrb ben Bolu Geredeliyim geçenlerde ilk defa Gerededen sırf havuz için oraya gittik.Havuzu çok güzel biz 70 gidiş 70 gelişle sırf yüzme havuzu için o kadar yoldan geldik.yorumda olduğu gibi biraz eksikleri var onlarda giderilmeyecek değil.Ben kızılcahamama bu tesisi kazandıran belediyeye tşk edrm.kızılcahamamlılar oraya yeteri kadar ilgi göstermiyorlar bence.biraz destek olurlarsa orası dahada güzel olur saygılarımla.

 • Emrah DURSUN   12-03-2013 18:57

  Diğer iktidar zamanında orası moloz yığınından başka birşey değildi çok iyi hatırlıyoruz havuz inşaat haline kaç yıl bekledi, hiç hoş bi görüntüsüde yoktu? Orayı tatilat yapıp halka hizmet veren belediyeye suç atılmaz arkadaş hiç düşündünüzmü bize bu hizmet verildi ama genel olarak söylemiyorum bizim halkımız bu verilen hizmeti düzgün kullanıyormu malzemelere güzel davranıyormu? Boru gibi yorum döşemişsinizya herşeyi bir tarafa bırakın diğer iktidar dönemindeki hali gözünüzün önüne gelsin moloz yığını ve çöp yığınından başka birşey değildi. Karar Sizin?

 • Murat Y.   11-03-2013 20:34

  Kizilcahamamlinin eti budu belli dünyanin giris parasi aliyorsun, burasi tatil cenneti olabilir ama burada tatile gelen turist Kizilcahamamlilar yasamiyor. tatile giden pahaliligi göze alir ama burada yasiyan 365 gün pahali kazik yiyemez. yerli halk icin giris ücretini biraz indirimli yapsaniz görürsünüz ozaman miletin nasil itibar ettigini.

 • Eski Dost   11-03-2013 20:12

  Havuzun çatı bölümünün malzemesinin seçimini ve tamamının montajını Belediye Ustası Ali İhsan Çılıkıranoğlu ve ekibi yaptı ve bu havuzun % 50 daha ucuza yapılmasını sağladı.

 • vatandas   10-03-2013 18:47

  Cekemeyen anten taksın Ora Gold master mehmet ali bey sizin alıcıda sıkıntı var :D

 • Seyit Ali Öztürk   10-03-2013 16:51

  Çatı Malzemesini ve montajını aklı fikri Kızılcahamamma hizmet olan İli İhsan Çılukıranoğlu seçti ve yaptı.

 • Selim Kart   10-03-2013 07:50

  Sayın yorumcular adamlar Boru gibi yorumu döşemiş.hiç cevap verecek halinizi bırakmamış.işte bu kadar.

 • Yusuf   09-03-2013 22:32

  Bu havuzu haftada 2 gün kullanıyorum. Kızılcahamam için çok büyük bir nimet. Bu haber yapılırken sanki belediye başkanı eleştiriliyor gibi anlaşılmış okuyucuda, yorumlardan bu anlaşılıyor. Oysa ilçemize dışarıdan gelip giden kişilerde oradaki tamirata ihtiyaç duyulan alanlar olumsuz bir düşünce bırakıyordur ve başkanın belkide durumdan haberi yoktur. Bu kadar hazımsız olmamak gerek. Ayrıca bu tür halka açık alanların kullanımında toplumsal olarak ciddi bir eksiğimiz var. Çok güzel doğaya sahibiz ama temizliğine dikkat etmiyoruz, Çevreye gereken önemi vermiyoruz, bu noktada ciddi eksikliklerimiz var. Kızılcahamam daha iyiye ve daha güzele sahip. Ne kadar güzel bir ilçede yaşadığımızı ancak çok gezenler bilir...İlçemize sahip çıkalım...

 • ARSLAN   09-03-2013 00:55

  başkanımızdan verdigi hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz kızılcahamamı cennet yaptı sayın başkanımız onunla gurur duyuyorumm inadına coşkun ünal...

 • sayın belediye başkanım   08-03-2013 20:37

  hastane şelalesi ve çevre düzenlemesi ile toki konutları parkının ihale bedelleri ne kadardır ve kime ihale edilmiştir. açıklarsanız memnun olurum. teşekkürler.

 • vatandaş   08-03-2013 16:09

  mehmet ali beye cevap peki mehmet bey adeb başkan 5 senede ne yaptı gitti bide iktidar arkasındaydı ne yaptı sırala ama sıralamayla bitiremezsin çok düşünmen lazım yapılan hizmetleri

 • vatandaş   08-03-2013 13:01

  o kadar çok şikayetin varsa terki diyar eyle kardeşim zorlamı tutuyoruz.git çok sevdiğinm beğendiğin avrupada yaşa.emin ol sen orayada kulp takarsın.ha kızılcahamamlı oy vberecek diyosun.bırakl isteyen istediği yere versin.yapılan hizmeti bu halk beğenbmişse veya beğenmemişse seçimde gereğini yapar.

 • halo   07-03-2013 12:36

  angara daki kapalı yüzme havuzundan temizimiş.

 • Hint Fakiri !   07-03-2013 08:43

  bu arkadaşlar ne iş yapar hamamları,havuzu yeni yapılan jakuzilerin halini soguksu otelin havuzlarını bir saat ayırsınlarda bi dolansınlar kapılar fotograflarını çeksinler. Devamlı başkanla gezmekle olmuyor bu iş. Yok birbirlerinden farkı.

 • mustafa   07-03-2013 08:32

  dikkatimi çeken bir şey havuz un çatı kısmı neden paslanmıo bende sürerkli havuza gidiyom demekki kullanılan ve seçilen malzeme cinsi yanlış o kulübeler ve mermerler o muhteşem yapıya hiç yakışmıyor bina içinde bir gecekondu gibi yanlış burda............

 • Dursun Temiz   07-03-2013 07:25

  gelen yabancılara soracakmışız.Kızılcahammalıyım avrupayıda gördüm.Kızılcahamam bu Başkanla LALE devrindedir.yollar kırık dökük Tolga Han Dans Gurubu gibi kıvırıyor.bombe olmuş S çiziyor.İlçemiz makyaj yapmış içi gemiş ahı gitmiş vahı kalmı bir insanı andırıyor.biz burda yaşadığımız için iyi biliyoruz.yabancılar gelip akşam giderken renkli ışıklarla Lale oluyor.yabancı oy vermeyecek kıızlcahamamlı oy verecek ve seçecek.aklımız başımızda elhamdülilllah.

 • Süleyman Şeker   07-03-2013 02:04

  Bu yaptıkları ya bozdukları ne Mehmet Ali Bey Kızılcahamam Belediyesini Mali yapısı darmadağan olmuştur.2 ikramiye 20 ye yaklaşmış,maaşları bile ödeyemeyen nerdeyse 1 ay öteleyen Belediye. -7 dev yatırım deyip dağ fare doğurdu kabilinden 7 küçük ve hesabsız yatırım ki.Büyük denen köprü giydirme,şelale,park,yüksek okul başlamadı.başladıysa temelini çoçuklar oynarken söktü. -Halk için Halk belediyesi anlayışı gitti.Partizanlığın son haddine ulaştığı Parti belediyeciliği geldi. -liyakat,kariyer tecrübe ,tarafsızlık gitti.ortaklar müdür oldu.bir belediyede müdürlüğü yapacak kimse kalmamış gibi,işi olan bir esnafı belediyeye getirdi müdür yaptı. -Bir Belediye organizesi olan festivallerde 3 yıl çoçuğunun yaşını kutlayan başkan..festivallerde kurt işartei yaparak alanı mhp organizasyonuna çevirtmeye müsade eden Başkan. -Ülkücü şehitler parkı açtırıp şehitleri ayrıştırıp gerçek manada şehit olanların kemiklerini sızlatan başkan. -İmar da evin arkasınadaki kömürlüğe sıfır bitişikte 10 katlı binaya müs ade eden ,1o kata kadar müdahele eden bir itfaiye varken 17 kat kat yüksekliği veren Başkan.halkın kaybettiği müteahhitler başkanı.aklına gelen yaptırmaya başlayıp sonra vazgeçen başkan. -Oto park sorununu tek yönle londra üsülü çözmeye çalışan tek yön bulup soldan trafiği işleten başkan.2,4 sene lamba uygulamsı yapıp millete 2,5 sene eza cefa çektiren başkan.en büyük sorun oto park deyip 2 büyük proje dediği cumhuriyet meydanı ve hamamda otoparkın o sunu yaptırmayan başkan. -Avrupa ya Jeotermal gezisine paptyalar misali adam götüren başkan. -Hindistanlı gibi kazanıp belçikalı gibi yapılan harcamalar. -2 bayrağı bir sopayı esnafa 35 liraya zorla satan başkan. ne yazacak çok şey var şimdilik bu kadar amma -ortaya şeçimden önce saat 12 den sonra bürosuna aldığı avaneleri şimdi sürüp aman şöyle başkan ,yaman şöyle başkan teraneleri ile bir daha seçim alacağını ,tamamen akpartinin yapacağı hatalara göre seçim kazacağını düşünen başkan bu sefer cık yani olmaz.müslüman bir kere kanar.

 • adamın biri   07-03-2013 01:48

  BİR İŞİ ! i Bilen Yapar Az Bilen Akıl Verir Bilmeyen Eleştirir Yapmayan Çamur Atar ! görünen köy klavuz istemez,sen gözündeki at gözlüğünü çıkar.ve herhangi bir pazar eline bi kağıt kalem al ve gelen yabancılarla anket yap.onlar sana gerekli cevabı verecelerdir.kızılcahamamdaki değişimin herkes farkında.siz ve sizin gibi ard niyetli düşünen 3-5 kişi hariç

 • mehmet ali   07-03-2013 00:50

  Yorumlara Bakıyorum MHP liler başkanlarını öve, öve bitiremiyorlar, burada yaşamasam harikalar yaratan bir belediye ve başında aynı şekilde başkan var sanacam ama hiçte öyle değil. MHP li arkadaşlarım Başkanınızın yaptığı hizmetlere gelin birlikte bakalım ne yapmış öve öve bitiremediğiniz ne varmış. Birlikte bakalım HİZMETLER 1- Kızılcahamam'ın her yanını kilitli taş ile döşedi. 2-Kaplıcalarda tadilat yaptı. 3-Soğuksu Termal otelde tadilat yaptı. 4-Kirmir yüzme havuzunu yaptı. 5-Kaplıca yanındaki bungolo evleri yapımı dört senede yaptığı beş hizmet var, bunlardan kendi deyimi kilitli taş döşeme işini, hizmet olarak görmüyorum her belediyenin asli görevidir. dedi geçen bir tv konuşmasına bunu çıkıyorum, Geriye 2 tadilat ve iki de yaptığı havuz ve otel kalıyor, aslında havuz bile tadilat gibi ama öyle saymıyorum ,havuz bu ilçeye gerekli bir hizmet, dökülse de yapılanlar bunlar Öve öve bitiremediğiniz başkanın yaptığı hizmetler bunlar, peki bunlar ne kadara yapıldı. gelin birde onu hesap edelim. Geçen dönemden 32.milyon borç ile devraldım dedi. Şimdi son açıkladığı rakam 39 milyon'ki gerçek rakam değil belediyenin toplam borcunun 50-60 milyon arasında olduğunu düşünüyorum benim tahminimi bir kenara bırak kendi beyanlarını dikkate alın 39 eksi 32 eşittir 7 milyon borç mu yapmış sadece satılan arsalar, ki en az belediye 10 milyon gelir elde etmiştir, kaplıcaların ve belediyenin bu dönemdeki gelirini hesap edin ve bu para ile neler yapılır, Coşkun Başkan gerçekten başarılı mı siz karar verin, Bu ilçede başarılı olan Belediye değil, başarılı olan kim biliyor musunuz? Muhalefet sizleri köpeksiz köyde değneksiz gezdiriyor, dolayısı ile kendinizi başarılı sanıyorsunuz. Keşke Başarılı olsaydı bu paralar çar-çur edilmeseydi keşke, keşke selam ve dua ile

 • cemali ağca   06-03-2013 22:55

  sadece arka kontoplaaklar biraz eskımış.oda gayet normal.bu arada burayada kızılcahamamlıyım ama 1 kez bile gitmedim.yapandanda Allah razı olsun.halka hizmet hakka hizmetmiş

 • osman   06-03-2013 20:53

  Amma haber olmuş haaaaaa acı gerçekler gün yüzüne çıkmış.

 • ibrahim   06-03-2013 18:21

  ona bişeyden nem kapmak denir editör. ve herşeyden nem kapan sensin...

 • haluk   06-03-2013 18:08

  sen sırf ak partili oldugun için karalama yolundasın editör. sizide gördük şeçim günü asfalt makinalarını getiripde göz boyama yaptıgınızı.gözünü açda bi bak 4 senede khamam nerelere geldigini.lütfen yaynla

 • Havuz   06-03-2013 18:03

  Bu havuz bize büyük bir nimet arkadaşlar, ilçemizde deniz yok göl yok sular diyarı dediğimiz güzelim ilçemizde suya doyabileceğimiz bir yer yok. Başkanımız sağ olsun el attı yaptırdı bu havuzu kıymetini bilmemiz lazım.

 • emekli   06-03-2013 17:55

  kızılcahamam belediyesinin en güzel hizmetlerinden bir taneside yarı olimpik yüzme havuzudur. ben haftada en az bir kez gidiyorum. havuzun temizliğinden ve personelin yaklaşımından oldukca memnunum. havuz temiz ve bakımlı ufak tefek eksikler olabilir gayet normal çünkü burası hem nemli hemde ıslak insanlar bu dolaplarla temas ediyorlar.iyi yönden bakmak lazım, bardağın hep boş tarafından bakarsanız böyle haberleri daha çok yaparsınız.kızılcahamam dışından bu haberi okuyanları düşünerek ilçemizin reklamını itibarını zedelemeyelim.

 • mustafa bey   06-03-2013 17:11

  belediyemiz her yıla ait kesin hesabını çıkarır ve faaliyetlerle ilgili meclisimiz oylama yapar. 2009 yılı raporu için 01.04.2010 tarih ve 25 nolu meclis kararı yayınlandı ve olanı biteni iyi kötü gördük.2010 ,2011 yıllarına ait rapor meciste oylandı kabul edildi ancak içeriğine ait bilgiler yayınlanmadı.2012 yılına ait rapor 2013 yılı nisan ayında meclisimizde oylanacaktır. sizden ricam bu raporu detayı ile 2010 ve 2011 yılını ise sadece gelir şu gider bu kar -zarar şu kadar diye yayımlarsan memnun olurum. belediyemizin yaptığı hamam jakuzi vb. nin durumunu öğrenmiş oluruz. 25 nolu kararda feridun bey ;hamamdan, vergiden , otelden ,emlaktan, vb. den 10 tirilyon nakit para gelmiş 15 trilyon harcamışız 5 tirilyon açık var o açıkta şundan demiş ve teşekkür etmiş. kar etmeyen işletmelerin özelleştirilmeleri gündeme gelebilir. o zaman kimse çiftliği gibi kullanamaz. mustafa bey bilgleri daha detaylı yazarsanız ilgilenenler bilgilenmiş olurlar. teşekkürler.

 • yazık gunah   06-03-2013 16:16

  selamın aleykum sayın arkadaslar tamam kullanan hunharca kullanmıs olabılır pekı yonetım neden yaptırmıyo bu kırık kapı kollarını küflenen curuyen bolumlerı..bakarsan bag olur bakmassan boyle olur boylede kalmaz daha beterı olur..beledıyemızın anlayısı farklı bunları ufak bakımlarla rutuslarla yaptırabılırsınız.ama bunun yerıne tamamen bakıma almak ıcın beklıyorlar ıyıce kotu kullanılmaz duruma gelmesını beklıyorlar..aklıma gelen bunun ılk nedenı de ufak ıslerı kıme yaptıracaklar kımse 3 / 5 kurus ıcın orada ıkı kapı kolu yapmaya gelmez bekleyelım ııyıce kullanılmaz duruma gelsın kapatırız 1/2 aylıgına badanası boyası tadılatı komple bakımını yaptırırız bununda kendı ıclerınden bı fırmaya verırıler parayı kendılerıne alırlar olay bu bence aklıma gelen yanı olanda bu olacakta bu :D bu dusunce tarzı su sekılde olsa daha ıyı olur bence orda calısan personel bı kapı kolunu takamayacak kadar acız maden beledıyede yokmu hıc teknık servıs elamanı alsın 2/3 kapı kolu alsın 2/3 mentese alsın 2/3 dus fiskıyesı alsın 2/3 kg boya ufaktan tadılat yapsın gun ıcınde hem bu sekılde uzun sure kapanmaz mekan hemde bu sekılde kotu goruntuler olmaz hemde daha az malıyetlerle bıter bu ısler bakarsan bag olur kısacası bakmassanda boyle

 • editöre   06-03-2013 16:07

  sayın editör artık bırakın belediyenin acıklarını aramayı habercilik objektif olmaktır madem bu kadar sıkıntnz var o zmn editörün notu diye bi bölüm acın ordan eleştirilerinizi yapın bu birinci değil ikinci değil

 • Ömer Ş. S.   06-03-2013 15:11

  Yılın haberi... AKP yapaydı severdiniz dimi... :)

 • halis   06-03-2013 15:09

  bakımsızlık yap geç gösteriş

 • Selim DEMİRCİ   06-03-2013 15:08

  bu havuza ortalama ayda 10 kere giden ve müdavimi olan biri olarak söyleyebilirim ki yapılan haber gerçekten emeğe saygıyı hiçe sayan bi haber olmuş. nemin olduğu yerde, dolaplarda, duşlarda vs diğer kullanıma bağlı olan eşyalarda bunlar olabilir ve olması muhtemeldir. Burada ki yanlış olan şey vatandaşın toplu kullanımına sunulan eşyaları titiz kullanmamasından kaynaklanmalıdır. bence böyle bi durumda önce çuvaldızı kendimize batırmalıyız sonuçta buraya harcanan liralar hepimizin cebinden çıkıyor. hali hazırda kızılcahamamda başka bir umumi havuz olmadığından gerçek anlamda dönem dönem burası çok sayıda rağabet görmekte buna rağmen bence havuzun şu haberde okuduğumuz durumu bile bence bulunmaz bir nimettir. 5 lira 6 lira veripte 5 yıldızlı otel standardına bi havuzun olması zaten söz konusu hiç değildir haliyle ne kadar köfte o kadar ekmek hesabı ortaya çıkıyor. bence olaya bide bu açıdan bakmak lazım sayın editör.

 • vatandas   06-03-2013 14:02

  Fitness aletlerinin de buyuk cogunlugu. Metal onlar da. Nem. Den zarar gormez mi birde millet neden haber sitesini elestiriyor ki bu adam eksikliklerin yada yanlis olan birseylerin haberini yapamayacaksa kapatsin dukkani.

 • şevket k.   06-03-2013 13:09

  bunlar ufak defek detaylar.olmaması anormal olurdu zaten.eğer nemden etkilenmesin diyorsanız metalden olması gerekir.zannederim ki metalde krom olm alı yoksa demir yine aynı şekilde paslanacaktır.bilen bilmeyen herkes yorum yapmasın.saygılarımla

 • tahir   06-03-2013 12:39

  Kimine iyi gelebilir kiminede kötü ama bir gerçek varki orada bu görüntüleri cekebilmek bir habercilik ustalığıdır tebrik ederim mustafa.

 • alone wolf   06-03-2013 11:44

  güzel muhalefet yapıyorsunuz k.hamamhaber tebrikler

 • AKmus   06-03-2013 11:23

  Sırf eleştirmek içinde bu kadar saçma sapan haber yapılmaz....nem var sonuçta bu durumun olması gayet normal...bu habercilik anlayışı ile çok iyi yerlere geleceğinize inanıyorum:)))

 • metrin göven   06-03-2013 09:32

  birazda suçu kendimizde aramalıyız bütün heryerde sanki düşman malı gibi malzemeleri hoyratça kullanıyoruz benze biraz dikatli olmalıyız

 • cemil soysal   06-03-2013 09:28

  sonuçta bulunan ortam havuz rutubette olur çürümede bence gayet normal

 • ali   06-03-2013 09:22

  Aquapark istriz söz vermiştiniz yaa

 • Metin   06-03-2013 09:08

  Soguksu Otelde göçmüş gidiyor.Hamam kısmı. Eşim bayanlar kısmının camları, kapıları ve tutulacak yerleri hep kırık diyor. Resturanta elmanların davranışı bende hayal kıırklığı yaptı. Haftasonu buraya gel sonuç yakıştıramadım ilçeme.

 • ali osman   06-03-2013 08:55

  Habercilik ustalığı tebrik ediyorum kızılcahamam haberi :)

 • hizmetin bedeli   06-03-2013 08:55

  havuz güzel cok maliyeti cok yüksek.gelen sayısı cok az masrafları bie karşılamıyor.İnsanımız oradaki dolaplara ve malzemlere iyi davranmıyor.Belediyenin kendi haz sorunları buraya daha fazla ödenek ayıramıyor.Oradaki müdür ve sorumlular yukarıya bilgi vermiyor.havuz dezenfekte edilmesi gerekli temizlik şart.Daha fazla müşteri cekmek gerekli.Kış mevsiminde bir günde 10 kişi nin gelmediği gün bile olur.Bu zarardır.cok iyi planlama yapmak gerekli.kışın buranın iş yapması için reklam yapmak cok iyi tanıtmak yoksa burası yakında kapanır.

 • adnan dursun    06-03-2013 08:07

  kaç sene oldu ora yapılalı yazıkdeyılmı yapanlara yazıklar olsun

 • Ali    06-03-2013 03:47

  Çok haklısın sayır editör.Fitness salonu havuzun içinde bir bölümde olsa insanlar hem yüzme hem de fitnesss sporunu beraber icra etseler çok daha olur.Bu konunun üzerine gidip gerekli mercilei uyarmanız dileğiyle

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın