Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kazım Karabekir ilkokulu öğrencilerinin gezi keyfi
 • Facebook da Paylaş
Kazım Karabekir ilkokulu öğrencilerinin gezi keyfi
 • 06-05-2013
 • 6 yorum
 • 5523 okunma
Okullarda Eğitim ve Öğretimin sonuna yaklaştığımız şu günlerde derslerin bitmesini fırsat bilen okullar, öğrencilerine değişik etkinlikler düzenliyor

KAZIM KARABEKİR İLKOKULU 2.SINIF ÖĞRENCİLERİNİN GEZİ KEYFİ

Okullarda Eğitim ve Öğretimin sonuna yaklaştığımız şu günlerde derslerin bitmesini fırsat bilen okullar, öğrencilerine değişik etkinlikler düzenliyor.   

İlçemiz Kazım Karabekir 2. Sınıf Öğrencileri; başarılı bir yıl geçirmenin sonucu olarak sınıf öğretmenleri Cihangir CANTÜRK ve Bediha KAÇANOĞLU gözetiminde yoğun bir gezi programı düzenledi.

4 Haziran 2013 Salı günü 09.00’da Kızılcahamam’dan yola çıkan öğrenciler ilk olarak Etimesgut Hava Müzesi‘ne giderek geçmişten günümüze havacılık tarihi ile ilgili bilgiler öğrenerek uçakları daha yakından görme fırsatı elde ettiler.

Müze ziyaretinden sonra Nata Vega Alışveriş Merkezine giderek öğle yemeklerini yediler. Burada bulunan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise ikinci büyük tünel akvaryumu olma özelliğine sahip Aqua Vega’da irili ufaklı, tuzlu ve tatlı sudan oluşan, birbirinden farklı özelliklere sahip akvaryumları gezdiler. Minik öğrenciler bu atmosferde dünya denizleri ve nehirlerinden getirilmiş büyüleyici canlıların dünyasına konuk oldular.

Akvaryum gezisinden sonra yine aynı Alışveriş Merkezinde bulunan Adrenalin Dünyasını gezerek sürüngenler ve değişik hayvanları görme fırsatı yakaladılar.

Gezinin sonunda ise minik öğrenciler sinemada 3 boyutlu “Doğal Kahramanlar” filmini izleyerek, mutlu ve yorgun bir biçimde 18.30’da Kızılcahamam’a döndüler

YORUMLAR
 • zeynep duman   10-06-2013 20:06

  sevgi hoocamız bediha kaçanoğluna düzenledikleri bu çok eğlenceli ve güzel olan gezi için vede bütün bir yıl boyunca harcamış olduğunuz emeklerinden dolayı çok teşekkür eder sevgilerimi sunarın.

 • zeynep DUMAN   10-06-2013 19:54

  Değerli öğretmenimiz Bediha KAÇANOĞLU na çok teşekkür ederiz cocuklarımızı sene sonunda bu stresli anlarında eğlendirip sevindirdiği için size çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

 • Esra   06-06-2013 18:00

  Çok güzel gezi olmuş.Çocuk olmak geldi içimden.Biz küçüklüğümüzde anıtkabirden,hayvanat bahçesinden başka yere gitmezdik.Şimdiki çocuklar şanslı.

 • ömer şahin   06-06-2013 16:46

  İşte bunlar elleri öpülesi hocalar...

 • Ayşegül ALTINTAŞ   06-06-2013 08:17

  Sevgili Bediha Hocama sonsuz teşekkürler... Çocuklar çok eğlenmişler .. Bizlerde çok mutlu olduk...

 • Öğrenci Velisi    05-06-2013 15:45

  bu geziyi düzenleyen kıymetli CİHANGİR CANTÜRK HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYORUZ ALLAH ONDAN RAZI OLSUN ....:)

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın