Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kardeş Şehir Weilburg'tan ziyarete geldiler
  • Facebook da Paylaş
Kardeş Şehir Weilburg'tan ziyarete geldiler
  • 02-10-2016
  • 0 yorum
  • 5635 okunma
Kızılcahamam'ın kardeş şehrinin belediye başkanı ilçeye ziyarette bulundu.

Bir dizi resmi ziyarette bulunmak üzere Kızılcahamam'a gelen kardeş şehir Almanya'nın Weilburg Belediye Başkanı Hans-Peter Schick ve heyeti,Soğuksu Milli Parkında bir restaurantta ilçe protokolü ile bir araya geldi.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Belediye Başkanı Muhittin Güney'i makamında ziyaret eden kardeş şehir belediye başkanı ilçe hakkında bilgi aldı.Ziyarette 15 Temmuzda İlçemizden şehit olan vatandaşlarımız için başsağlığı dileklerinde bulundu ve kendisinin" Türkiye'de ki kardeş şehri olan Kızılcahamam'a ziyarete gideceğim dediğimde bana güvenli olmayabilir gitme diye telkinde bulunanlara, Hayır kardeşlik bunu gerektirir dedim. Geldim gördüm ki insanlar burada huzur ve güven içerisinde yaşıyorlar. Ülkeme döndüğümde sizin misafirperverliğinizi ve güvenlik konusunda hiç endişelenmeden gidebileceğinizi söyleyeceğim dedi.

İlce Kaymakamı Mehmet Yıldız ise 15 Temmuz dan sonra Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milleti ile beraber birbirine daha da kenetlenerek içindeki hainleri temizlemiş ve çok daha güvenli bir duruma gelmiştir. Bugün Brükselde, Paris'te, Nice'de insanlar ne kadar güvenli ise İstanbul, Ankara ve Kızılcahamam da o kadar güvendedir dedi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın