Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  K-Gaz banka ödemelerini ve otomatik talimatları iptal etti
  • Facebook da Paylaş
K-Gaz banka ödemelerini ve otomatik talimatları iptal etti
  • 10-12-2017
  • 2 yorum
  • 6133 okunma
Kızılcahamam'da Doğalgaz ödemelerinde Otomatik Talimatlar ve banka ödemeleri iptal edildi

Kızılcahamam'da DOĞALGAZ ödemelerinde otomatik ödemeler iptal edildi. Konu ile ilgili yapılan açıklamada 05/12/2017 tarihi itibari ile Halk Bankası ve Akbank üzerinden yapılabilen Online Fatura Ödemeleri ve Otomatik Fatura Ödeme talimatları geçici olarak iptal edilmiştir, denildi. Kızılcahamam Haberin edindiği bilgiye göre Kişisel veriler ve Kişilerin güvenliği ile ilgili çıkan kanun dolayısı ile internet alt yapısında yapılan bir çalışma dolayısı ile geçici olarak otomatik ödemeler ve ödeme talimatları üç dört ay süreyle iptal edildiği dile getirildi. 

Müşteriler bu süre içerisinde Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerinde bulunan K:Gaz binasında giderek burada ödeme yapabilecekler.Kızılcahamam'da doğalgaz abone sayısının 6432 ye çıktığı belirtildi.

Etiketler : KGaz - banka - ödemelerini - ve - otomatik - talimatları - iptal - etti -
YORUMLAR
  • Mustafa Aydoğan   13-12-2017 19:28

    Ankara'da olup da,Kızılcahamam'da evi olan ve hafta sonları Kızılcahamam'a giden ve evlerini doğalgazla ısıtan Kızılcahamam'lı vatandaşlarımız ne yapacak.Bu yapılan işler kafa karıştırıyor.Emlak vergisi,elektrik ve su borçlarını kredi kartından kolayca ödüyoruz.Anılan gaz şirketi henüz web sitesini kurmuş ama ne borç ödenebiliyor,nede borç sorgulanabiliyor.Kızılcahamam'daki Devlet yetkilileri bu işe acele olarak çözüm bulmalı.Yoksa bu işi Sayın Başbakan'ımıza kadar götüreceğiz.

  • vatandaş   12-12-2017 09:04

    Açma-kapama gelirlerinin düştüğünden yola çıkarsak eğer; otomatik ödemeler k-gaz için büyük bir zarara sebep olmuştur. Otomatik ödeme herhangi bir çalışmaya gerek duymaksızın yapılabilecek bir anlaşmadır. İlgililerin bu tür kurnazlıktan vazgeçerek hizmeti düşünmesini rica ederim.(Abonelerin birçoğunun yazın Kızılcahamam dışında olduğunu düşünürsek fatura takibinde zorlanıp 2 Tl'lik faturaya ek açma kapama bedeli ödemesinin adil olmadığını düşünüyorum)

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın