Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Jeotermal su çıkması dolayısı ile tören düzenlendi
 • Facebook da Paylaş
Jeotermal su çıkması dolayısı ile tören düzenlendi
 • 07-02-2018
 • 3 yorum
 • 5662 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından küçük kaplıca önünde yapılan sondaj çalışmasında mutlu sona ulaşıldı

Küçük Kaplıca önünde yapılan sondaj çalışması neticesinde çıkan sıcak su dolayısı ile kaplıca önünde tören düzenlendi.

Törene Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız,  Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye meclis üyeleri, ilçede görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının idarecileri ve vatandaşlar katıldı.

Sıcak su çıkması dolayısı ile Belediye Başkanı Güney ve ilçe kaymakamı Mehmet Yıldız birer konuşma yaparak suyun ilçemize hayırlı olması dilek ve temennisinde bulunuldu.

YORUMLAR
 • adnan dursun   08-02-2018 14:40

  kımınle açtın hanı nerede halk arkanda kımse kalmamiş bunun la yoladevam edersek kaybederız iyi düşünsün ilçe başkanı hepkustürdü yakınlarını

 • Veysel BAYRAM – I -   08-02-2018 00:43

  Termal suyumuzu artırmanın yeni yolu ömrünü tamamlayan kuyuların yenilenmesi ve geri dönüşüm kuyU ve bağlantı hatlarının da yapılmasıdır ve GERİ DÖNÜŞÜM HATTI ilçe merkezinden geçen kapalı dere sayesinde de % 75 daha kolay bir iştir. Muhterem Başkanımızın bu hususlara VE 70 derece termal su ile “ Termal su altyapısı hazır, Eda termal - boşalacak Dev Hast. Ve hatta urumçi altarnatif tıbbı tebabet merkezinde” 100 - 300 yataklı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezini de hayata geçirerek ilçemizin sosyal ekonomik kalkınmasına ve en önemlisi saatlik/günlük pansiyonculuğu bitirerek SAĞLIK PANSİYONCULUĞUNU da HAYATA GEÇİRECEĞİ VE BAŞARILARINI DEVAMINI DİLEK VE TEMENNİSİ İLE.

 • Veysel BAYRAM – I I -   08-02-2018 00:42

  Bana göre “Cennet mekan merhum Ahmet ÖZBELER”den sonra ilçemizde en hızlı çekişme AK PARTİ ve MHP adayları arasında olmuştur. Ve İlçemiz iki dönemde de en çok toplu hizmet almıştır. Ama ilk dönemim menfileri müspetlerinden kat ve kat daha fazladır. Ve ayrıca ilçemiz iki dönem de AK PARTİLİ Başkanlşarca yönetilmiş/yönetilmektedir ve her İki dönemdede üçlü olmanın gücü vardır. Fakat ilk dönemde üçlü olmanın gücü görmezden gelinirken bu dönemde yani Muhterem Muhittin GÜNEY döneminde en çok ve verimli yatırım alımıştir… Muhterem kardeşlerim “Söz konuzu vatan ise gerisi teferruattır” bir laf değil hayatın gerçegidir. Bunu Filistin/Afganistan/Irak/ suriye vb ülkeri görüpte göremeyen ve ideolojisini VATAN’dan değerli görenlere anlatmak zor ama biz yinede anlatmaya devam da yarar var görüşündeyiz. . Her belediye başkanının pek çok menfi çalışması yanında bazende müspet çalışmaları vardır. Her Belediye Başkanının etrafında İlçeye Belediyeye ve ençok da Başkana zarar veren ve istemesek de hepimizin etrafında da menfi kişiler mutlaka vardır ve var da olacaktır.Önemli olan bunları minimum’a düşürmektir. Günümüz küçük meselelerle BÜYÜK DAVALARA zarar verme zamaını değildir. Zaman bir olma iri olma diri olma zamanıdır. Zaman birpire için yogan yakma zamanı değil, ZAMAN VATANA sahip çıkma, VATANA sahip çıkanlara sahip çıkma zamanıdır dilek ve temennisi ile.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın