Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İyi Parti Kurucular Kurulu Ab-ı Hayat Otelde Toplandı
 • Facebook da Paylaş
İyi Parti Kurucular Kurulu Ab-ı Hayat Otelde Toplandı
 • 04-01-2018
 • 9 yorum
 • 4910 okunma
İyi Parti Kızılcahamam Kurucular Kurulu AB-ı Hayat Otelde Toplandı

Kızılcahamam İYİ Parti Kurucular Kurulu ilk toplantısını, bugün Ab-ı Hayat Otelde Kurucu ilçe Başkanı Coşkun ÜNAL başkanlığında gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasında, Kurucular Kuruluna bir konuşma yapan Kızılcahamam eski Belediye Başkanı ve İyi Parti Kurucu İlçe başkanı Coşkun ÜNAL  yaptığı konuşmada 2017 yılının Kasım ayında bize genel merkezde ilden partiyi kurmamız için ricada bulundular, bizde İyi Partili ve bu partiye gönül vermiş bir kişi olarak Kızılcahamam'da teşkilatımızı kuralım istedik, çok dışarı çıkmadık oturduğumuz yerden siz dostlarımızı aradık beraber, birlikte yol yürüyelim istedik ve bu ekibi oluşturduk.Bu ekip kurucular kurulu olarak görev yapacak, devamında ilin, genel merkezin belirlediği tarihlerde kongresini yapacak, ona göre artık ilçe başkanını ve yönetimini oluşturacak" dedi.

Coşkun Ünal  konuşmasına şöyle devam etti.o ilçe başkanı içimizden birisi mi olur, ben mi olurum buna arkadaşlarımız karar verecek ve arkasından start vermeye bakacağız. Hepimizin farklı, farklı siyasi partilerde bir geçmişi var ben Yusuf abiyle birlikte 1995 yılında Milliyetçi Hareket Partisinde yönetim kurulu üyesi olarak partiye girdim. Daha sonra Yusuf abinin rahatsızlığı dolayısı ile ben ilçe başkanı olum. 8 yıl ilçe başkanlığı görevi yaptım, 1999 yılında belediye seçimlerinde Salih Öztürk belediye başkanı oldu bende il genel meclis üyesi oldum bir sene sonra istifa ettim. Ama devamında şartlar bizi Kızılcahamam'da belediyeye aday olmaya zorladı.2004-2009-2014 yılında belediye başkanlığına aday oldum. Hepinizin malumu 2004 ve 2014 yıllarında kaybettik 2009 yılında da başkan olduk.

Belki hayatımın en zor kararlarından birisi idi Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etmek, biz kongre sürecinde MHP den genel başkan değişsin diye yola çıktık, MHP den ayrılmak için yola çıkmamıştık, ama şartlar Milliyetçi Hareket Partisinde Genel Başkan değişikliğini ortaya çıkartmadığı için bizimde beraber hareket ettiğimiz liderimiz Meral Hanım farklı bir siyasi partide görev alıp yola çıktığı için, bizde onunla beraber hareket etmek zorunda kaldık" dedi.

Daha sonra sohbet havasında süren toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi

  

Etiketler : İyi - Parti - Kurucular - Kurulu - Abı - Hayat - Otelde - Toplandı -
YORUMLAR
 • sinan    08-01-2018 22:24

  BUNLARDAN NE KÖY NE KASABA OLUR. anca 3 hane akcaköye muhtar azası olur.

 • anti fetö   08-01-2018 13:58

  kurtuluş savaşına giden süreçte ingilizlerle kavga etmeyelim dediklerini yapalım diyenler otelde toplanmış. işgale uğrarsak yunan karakolunda fln görev yaparlar belki. utanma duygusu da yok yahu.

 • Veysel BAYRAM   06-01-2018 23:27

  Bu tabloda yer alan sayın hemşerilerim, MHP BAHÇELİ, Üçlü Koalisyonu oluşumunda, Bülent Ecevitin, Mesut Yılmaz’ın, Ahmet Necdet Sezr’in, ve kamudaki ekiplerinin İSLAMA MÜSLÜMANLARA VATANIMIZA MİLLETE DEVLETİMİZE verdikleri unutulmaz zararlarda ÜLKÜCÜ, şimdi RTE ve Ak Partiye YANİ İSLAMA MÜSLÜMANLARA VATANıMIZA MİLLETE DEVLETİMİZE destek verince ÜLKÜCÜ değil öylemi? İÇ İŞLERİ BAKANI İKEN emrindeki bir Tuğgeneralin “ Gelirsem o kadını Bakanlığının önünde yağlı kazığa oturturum” tehdidine/hakaretine karşı Devletin/kişiliğinin onurunu koruyamayan Meral hanım (“Allah cc korusun”) iktidar olsa Ne İSLAMI ne MÜSLÜMANI ne VATANI ne MİLLETİ ne DEVLETİ korur. Kızılcahamam da Meral hanım tekilatı (birkaç arkadaş hariç,) kendi partisinde bir makama aday olamayacağını bilen kişilerden, yani siyaseti ben eksenli yaparn arkadaşlardan oluşmuş. AZİZ TÜRK MİLLETİ, Vatikan İsrail Abd, Ab. Feto + ve içimizdeki yandaşları ichp, hdp, sp (allah cc şükür MHP,BBP gerçeği gördü) nin tek amacı, chp + hdp + sp + iyi + feto ittifakı ile RTE, AK Parti iktidarını bitirip TC. koalisyonlarla sömürülecek parçalanacak aciz bir devlet durumuna düşürmektir. Bu gerekçe ile ÜKKEMİZİ DEVLETİMİZİ KOALİSYONLARA MUHTEÇ ETMEMEK İÇİN yerel seçimlerde de, genel seçimlerde de oylarımızı bölmek, proje partilerden ve liderlerinden uzak durmak dilek ve temenisi ile.

  0

  0

  • halil   08-01-2018 11:56

   veysel baba ellerinden öperim. ne güzel adamsın sen ya. orda bizim köylüleri gördüm şok'a girdim ordan çıkıp a'bime daldım

   0

   0

 • çöpcü   05-01-2018 23:58

  la ben bunları çöp süpürgesi ile süpürsen süpürgede almaz kovada ancak bu partiye yakışırlar

 • yürü kim tutar seni   05-01-2018 23:55

  Bunlar var ya bunlar vatan sever kişiler vatana millete ihanet eden adı ütünde ülkücü vatan hainleri başka denecek yok bir yandan dış mihrakların chp bir yandan bu vatan sever görünen kan emiciler nerde kaldı sizin vatan severliğiniz kaynayan kazanın altına odun atarsınız tek kelime en baştaki sacı uzun aklı kısa ve onun yandaşları birlik beraberlik olsun derken ayrım yapanlar yolunuz kapanır işasllah

  0

  0

  • mikdat uçar   08-01-2018 11:56

   abıcam benim

   0

   0

 • İYİ    05-01-2018 22:55

  Meyve veren ağacı taşlayan çok olurmuş. Meyve vermeye başlamadan ağacı kökünden kesmeye başladılar... (Adolf Hitlerde reisti.)

 • Osmanlı   04-01-2018 21:48

  Yazıklar olsun.Devlet Bahçeli bile gerçeği gördü,günlükleri gördü,reisin yanında saf tuttu.Memleketi bölmek isteyen 15 Temmuz artıkları ne yaparsanız yapın.chp hdp saadet ile birleşin.Ülkücüyüm diyenlerin haline bakın,gerçi o toplananlarin içinde ulusalcı çok.Her işte bir hayır var,Bence hiç IYI yapmadınız,kendinizi ifşa ettiniz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın