Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İmam Hatip Ortaokulundan Sıra dışı Bir Yaz Kursu
  • Facebook da Paylaş
İmam Hatip Ortaokulundan Sıra dışı Bir Yaz Kursu
  • 26-06-2014
  • 1 yorum
  • 5753 okunma
Okulların açık olduğu dönemde yaptığı sıra dışı etkinliklerle adından söz ettiren İmam Hatip Ortaokulu yaz dönemini de boş geçirmiyor.

Okulların açık olduğu dönemde yaptığı sıradışı etkinliklerle adından söz ettiren İmam Hatip Ortaokulu yaz dönemini de boş geçirmiyor. Açılan yaz okulunda öğrenciler Kur'an-ı Kerim okuma ve dini bilgiler öğrenmenin yanında farklı alanlarda bilgiler ve eğitimler alıyorlar. Kızılcahamam'da ilk defa Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile bir okulda açılan yaz okulunda öğrenciler Kur'an-ı Kerim, Temel Dini Bilgiler, Peygamberimizin Hayatı derslerinin yanında Satranç, Müzik, Spor dersleri ile hoşça vakit geçirirken Değerler Eğitimi dersi ile önemli değerlerimizi öğreniyorlar.

Bu kapsamda Kızılcahamam Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Halime Usluoğlu yaz okuluna katılan öğrencilere Ağız ve Diş Sağlığı konusunda eğitim verdi. Okulun sahip olduğu akıllı tahta sistemleriyle desteklenen eğitimde öğrenciler sunumları ve animasyonları ilgiyle takip ettiler.
Yaz Okulu boyunca Asya Termal tesislerinde her hafta sonu canlı müzik programları yapan Emin Narin tarafından öğrencilere Müzik eğitimi verilecek.
 
 
 
 
 
 
 
Etiketler : İmam - Hatip - Ortaokulundan - Sıra - dışı - Bir - Yaz - Kursu -
YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   27-06-2014 23:43

    Geleceğimizin teminatı genç nüfusumuzun & 80 veya üzeri Yaz Kur'an Kurslarında öğrendikleri Kur'an okuma becerisi ve aldıklar temel ilmihal bilgileri ile yaşamlarını tamamlayıp ahirete göç etmekte oldukları gerekçesi Yaz Kur'an Kurslarının önemini kat ve kat artırmaktadır. Hizmet veren herkesten ve özellikle kaliteyi yükselten her kesten ALLAH (c.c) ebeden razı olsun.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın