Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İmam hatip Lisesi Mezunları hasret giderdi
 • Facebook da Paylaş
İmam hatip Lisesi Mezunları hasret giderdi
 • 07-01-2013
 • 3 yorum
 • 5696 okunma
Kızılcahamam imam Hatip Lisesi Mezunları ve mensupları derneği okul bahçesinde geleneksel pilav gününde mezunları bir araya getirdi.

Kızılcahamam İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği dostluk, kaynaşma ve hasret giderme adı altında her yıl geleneksel olarak düzenlemiş pilav gününde okul mezunlarını bir araya getirdi.

30 Haziran 2013 Pazar günü saat 11:00’da Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde düzenlenen etkinliğe Ak Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Mhp Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Erdem, Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Durali Keleş, Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yüce, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Mhp İlçe Başkanı Uğur Tekin, İlçe Müftüsü Tahsin Aydıa n, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zekayi Özbekler, Çamlıdere Milli Eğitim Müdürü Lokman Çelebi, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Arif Çapçı, Kızılcahamam İş Adamlarından ve İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Ali Yeşil, Muradiye Liseleri Koordinatör Müdürü Mühittin Güney, İmam Hatip Lisesi’nde görev yapmış ve halen gören yapan öğretmenler, Okulda görev yapmış eski müdürler ve İmam Hatip Lisesi mezunları ve mensupları katıldı. 

İlçe Kaymakamı Mustafa Çit, Bölge Milletvekili Emrullah İşler ve okul müdürleri birer selamlama konuşması yaptılar. Daha sonra okunan ilahi ve değişik etkinliklerle devam eden pilav günü Yabanabat camiinde toplu olarak öğle namazı ve ardından okul yemekhanesinde birlikte yenen yemekle son buldu.

 


 

 

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler : İmam - hatip - Lisesi - Mezunları - hasret - giderdi -
YORUMLAR
 • Ayhan ÖZÇELİK   02-07-2013 10:12

  Kızılcahamam İmam-Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları olarak bizler,her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz pilav gününde yıllar önce kurduğumuz dostluk ve kardeşliğimizi yıllar sonra 'da paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Birkaç arkadaşımızın güzel ve samimi düşüncelerle yola çıktığı ve bu yola çıkarken'de bir kaç kişi'de olsa dostluğu ve vefayı sürdürme çabası neticesini vermiş, her yıl yeni yüzleri bizlere kazandırarak dostluklarımızı çoğaltmıştır. Bu buluşma günümüz bizlere gönüllerin mesafeleri hiçe saydığını göstermiş, gerçek dostları çok uzun yollardan bize getirmiştir. Gençliğimizi ve fikirlerimizi paylaştığımız; yolları yakın ama gönüller belki biraz uzaklarda kalmış kardeşlerimizi 'de yıllar sonra bu vefa gününde yanımızda görmek isteği bir sitem değil, içten bir temennidir. Senede bir günde olsa bir araya gelmenin,dostlarla hasret gidermenin herkese nasip olmayacağı düşüncesi ile buluşma günümüzü bizden sonraki nesillere taşımanın, onlara vefa bilincini hediye etmenin önemini idrak etmek dostluklarımızı ve samimiyetimizi daha'da artıracaktır. En güzel temennilerimle...

 • harun   01-07-2013 13:03

  Hacı Ünal gelmediğin bir yer kalsın be kardeşim. Her yerde sen bıktık illlallah ettik.

 • mehmet köken   01-07-2013 12:42

  arkadaşların bazılarını görmek büyüklerimizi görmek birarada olmak cok güzel .daha kapsamlı birilktelikler olmasını bekliyoruz...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın