Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İmam Hatip lisesi mezunları hasret giderdi
 • Facebook da Paylaş
İmam Hatip lisesi mezunları hasret giderdi
 • 01-01-1970
 • 6 yorum
 • 5762 okunma
Kızılcahamam İmam hatip lisesi mezunları pilav gününde hasret giderdi.
Kızılcahamam İmam hatip lisesi mezunları pilav gününde hasret giderdi.
Önceki gün imam Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleşen mezuniyet gününe katılımın çok olması gelen herkesi memnun etti.
Okulun kurulduğu günden buyana mezun ettiği yüzlerce mezun bugünde bir araya gelip yıllarca göremediği sınıf ve okul arkadaşlarını görmek, bir günlüğüne bile olsa onlarla hasret gidermek için bir araya geldi. Yurdun çeşitli yerlerinden ve yurtdışından bugüne göre izinlerini ayarlayanlar arkadaşları ve eski öğretmenleri ile görüşme fırsatı yakaladı.
Bu sene yapılan mezunların buluşma gününe ilgi bir hayli fazlaydı.150–200 kişiye yakın okul mezunu yapılan bu etkinlikte bir araya geldi. Okulun eski müdürü Ahmet BOZALİ bugünü kaçırmayan hocalardan Kızılcahamam İmama hatip lisesi müdürü olduğu dönemde öğrencisi olan herkesin onunla ilgili mutlaka anlatacağı bir anısının olduğu müdürlerden durum böyle olunca anılar canlandı.

Dönemin hızlı öğrencilerinden Ahmet Acar öğrencilik döneminde Ahmet Bozali ile en çok anısı olan öğrencilerin başında geliyor böyle bir günde bu anılarda tazelendi.

Mezun olup Kızılcahamam'da ikamet eden bir çok İmam Hatip Lisesi mezununu bu etkinlikte görememek uzklardan gelen arkadaşlarını üzdü.Önümüzdeki yıl yapılacak etkinliği dernek çatısı altında yapılması yönünde ilk adımlar atıldı.İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği çatısıaltında bu etkinlikler devam edecek

 

VİDE İÇİN TIKLAYIN

 

Etiketler : İmam - Hatip - lisesi - mezunları - hasret - giderdi -
YORUMLAR
 • adaem akbaş   30-07-2010 18:42

  arkadaşlar sizi çok özledim gelmeyi çok isterdim hastam vardı inşallah seneye görüşürüz remazan hocam selamlar

 • murat mert   30-07-2010 00:09

  i-h.l. pilav gününe katilan ve organize edenlerse tesekkürler

 • 1985 orta okulmezunu   28-07-2010 19:55

  bu samimiyet bu duygu başka hiçbir okul arkadaşlıgında yoktur. İHL i okuluna bahçesine, duvarına kapısına aşıktır. hocasına saygılıdır. beni üzen ilçedem katılım azlıgı idi bir zamanlar orta kısmında 400 öğrenci vardı hepside burda oturuyordu. Uzaktan gelenleri görünce burdaki arkadaşların yoklugu üzdü. Bir çoğu esnaf ve bürokrat olmuş arkadaşlar umarım ilgilşerini eksik etmezler.

 • ömer   28-07-2010 15:13

  süleyman çok güzel çıkmışın fotoda

 • Abdullah   28-07-2010 14:30

  Öncelikle bu güzel ve duygulu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Diğer yıllarda da sayının daha da artarak devamını temenni ediyorum. Abdullah Yanıkoğlu 1998/1999 Mezunu

 • 2000 Mezunu   28-07-2010 14:24

  Bende katılmak isterdim ama katılamadım. Nasip değilmiş. Çok güzel bir organizasyon . Yalnız bizim dönemden kimseyi göremedim.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın