Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İlk bayramlaşmayı belediye personeli ile yaptı
  • Facebook da Paylaş
İlk bayramlaşmayı belediye personeli ile yaptı
  • 01-01-1970
  • 0 yorum
  • 5497 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkan Vekili Mehmet Salih Uslucan ve Belediye Meclis Üyeleri, Belediye çalışanlarını Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Kültür Merkezi Sultan Süleyman Salonunda bir araya getirerek çalışanları ile bayramlaştı. Bayram hediyesi olarak ise çikolata ve süzme bal hediye edildi.

Kızılcahamam Belediye Başkan Vekili Mehmet Salih Uslucan ve Belediye Meclis Üyeleri, Belediye çalışanlarını  Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Kültür Merkezi Sultan Süleyman Salonunda bir araya getirerek çalışanları ile bayramlaştı. Bayram hediyesi olarak ise çikolata ve süzme bal hediye edildi. 

   Belediye Başkanı Coşkun Ünal’ın Umrede olması dolayısıyla Başkanlığa vekalet eden Mehmet Salih Uslucan kısa bir konuşma yaparak Pazartesi günü mesai olmadığı için bu gün bayramlaşma töreninin yapılmasını uygun gördüklerini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti;
 
 “Beraberliğimizin 3 yılında üçüncü Ramazan bayramını kutlayacağız hepimiz bir aile olarak çalıştığımız bu ortamda Allah birliğimiz beraberliğimiz bozmasın ve öncelik olarak Mübarek Kadir Gecenizi ve yaklaşan Ramazan Bayramınızı tebrik ederim” diyerek herkese teşekkür etti.
 
    Ardından Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte bayramlaşılarak Tüm çalışanlarına çam sakızı çoban armağanı önceden hazırlanan hediye paketlerini tek tek verildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
Etiketler : İlk - bayramlaşmayı - belediye - personeli - ile - yaptı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın