Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İlim Yayma Cemiyetinden İlçe Kaymakamına Ziyaret
 • Facebook da Paylaş
İlim Yayma Cemiyetinden İlçe Kaymakamına Ziyaret
 • 15-10-2014
 • 3 yorum
 • 5631 okunma
Kızılcahamam Kaymakamı olarak ilçemize atanan ve göreve başladığı hafta babasını kaybeden ilçe kaymakamı Mehmet Yıldız’a hayırlı olsun ve başsağlığı ziyaretleri devam ediyor.

Kızılcahamam Kaymakamı olarak ilçemize atanan ve göreve başladığı hafta babasını kaybeden ilçe kaymakamı Mehmet Yıldız’a hayırlı olsun ve başsağlığı ziyaretleri devam ediyor.

Amasra’dan Kaymakamlığı görevinden Kızılcahamam kaymakamlığına atanan Mehmet Yıldız ilçedeki ikinci gününde Babası Yusuf Yıldız’ı kaybetmiş ve izne ayrılmıştı. Hafta başında Kızılcahamam’daki mesaisine başlayan ilçe kaymakamı Mehmet Yıldız’a ilçede bulunan sivil toplum örgütleri, ve vatandaşların yoğun ziyaretleri devam ediyor.

İlçemizde faaliyet gösteren İlim Yayma Cemiyeti ve (KİMDER) Kızılcahamam İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği yönetimi ilçe kaymakamını makamında ziyaret ederek başsağlığı ve hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmaları hakkında ilçe kaymakamına bilgi verdi.

Kızılcahamam’a geldiği günden buyana ziyaretlerin yoğun olarak devam ettiğini dile getiren ilçe kaymakamı Mehmet Yıldız “Kızılcahamam gibi iç Anadolu’nun eşsiz bir köşesinde hizmet yapmaktan ve buradaki insanların ilgisinden memnun olduğunu belirterek amacımız Kızılcahamam’a hizmet etmek” dedi

YORUMLAR
 • Oğuzhan   15-10-2014 21:35

  Kızılcahamamlı bir Siyaset Bilimi öğrencisi olarak Kaymakamımıza yeni görevinde başarılar dilerim. Devleti sembol konusunda maşallahı var gibi gözüküyor... Bahtı bol olsun

 • Osmanoğlu   15-10-2014 12:43

  Sayın kaymakamımızdan ilçemizdeki sorunların anlatılması için kaymakamlık web sitesinde, kendisinin okuyabileceği bir bölüm oluşturmasını istiyoruz.

 • sezgin   15-10-2014 01:55

  Süleyman acar ilçe başkanı olmalı.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın