Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İl Milli Eğitim Müdürü öğretmenlerle buluştu
 • Facebook da Paylaş
İl Milli Eğitim Müdürü öğretmenlerle buluştu
 • 06-06-2012
 • 6 yorum
 • 5552 okunma
Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, Kızılcahamam'da öğretmenlerle bir araya geldi.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan, Kızılcahamam'da öğretmenlerle bir araya geldi.İl Milli Eğitim Müdürü Kamil Aydoğan  Yabanabad Kültür Merkezi girişinde okul müdürleri tarafından merdivende tek sıra halinde karşılandı.

Kızılcahamam Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya, Kaymakam Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Demirtaş, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Kamil Aydoğan, konuşmasında zorunlu eğitimi 12 yıla çıkaran sistem hakkında bilgi vererek, kimsenin mağdur edilmeyeceğini söyledi.

Ankara-da 52 bin öğretmen bulunduğunu, yeni sistemle 210 okulun, ilkokul ve ortaokul olarak devam edeceğini ifade eden Aydoğan, "bizde deniyor ki eğitim sistemi ile çok oynanıyor, her bakan değiştiğinde,her siyasi parti geldiğinde sistem değişiyor, eğitim dinamik bir süreçtir kesinlikle bu değişikliklerin olması lazım, az bile oluyor" dedi.

Aydoğan, şöyle konuştu:

"Bir defa son yapılanmayla gerçekten, biz kendimizi yeniliyoruz... Müfredatlar açıklandığında göreceksiniz nasıl bir farklılık olduğunu. Elbette yılların getirdiği alışkanlıklarımız var, elbette yeni anlayışa yeni yaklaşıma adapte olmak zaman alacak, bazılarımız zorlanacak ama bu bizim insanımız için gerekli.

Öğretmenliği meslek olarak görmüyorum, bu dünyada sınıf öğretmenliğinden daha önemli bir insan yoktur. Kişilerin hayatını şekillendirmede, branş öğretmenleri, okul müdürleri, kaymakam, anne, baba herkes, sınıf öğretmeninden sonra gelir. Bir insan büyük insan oluyorsa onda sınıf öğretmenin rolü vardır, bir insan iki yüzlü, dolandırıcı sahtekar oluyorsa onda da öğretmenin rolü vardır. İnsanları şekillendiren sınıf öğretmenleridir.

YORUMLAR
 • hasan   09-06-2012 13:16

  sayın müdürüm konuşmanızı bir izleyin.....bu kadar öğretmenin karşısında heycanlandınız herhalde?

 • Serdar    07-06-2012 13:22

  şaşırdım. eli cebinde değil ya

 • şaziye    07-06-2012 13:21

  büyük birisi olamadım, demekki suçlu sınıf öğretmenim. demek kendi büyük biri oldu sınıf öğretmeninin sayesinde :) peki dayılarımıza ne diycezzzzzz:) seni o makama sınıf öğretmenin getirmedi. kimin getirdiğini sende biliyorsun.

 • Ya sabır   06-06-2012 22:36

  İl Milli Eğitim Müdürü bu şekilde konuşuyorsa vay o öğretmenlerimizin hallerine bence bu konuşmayı bilinçli bir şekilde yapmamış üzülüyorum. Diğer öğretmenlerin ne suçu günahı var. Sadece sınıf öğretmenleri mi var.

 • kenan yılmaz   06-06-2012 20:30

  il milli eğitim müdürünün yanındaki badem bıyıklıdan ilçe milli eğitim müdürü olmuş ya allahım sen nelere kadirsin.

 • aydın   06-06-2012 19:32

  İlkokulda iken okul müdürümüz Ali Ayten Lise Müdürümüz Yavuz Atak. Değerli hocalarıma Allah uzun ömürler versin ben kocadım Maşallah Aynı duruyorsunuz.:)))) Yalnız ilkokulda Alaattin Durak diye bir öğretmenim vardı o gün bugündür kendisini ne gördüm ne de bi haber aldım. Nerdedir acaba.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın