Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  İki Dünya Şampiyonu Sporcu Kızılcahamam'a Geldi.
 • Facebook da Paylaş
İki Dünya Şampiyonu Sporcu Kızılcahamam'a Geldi.
 • 22-01-2015
 • 4 yorum
 • 5539 okunma
Şampiyonlar aramızda söyleşisi Kızılcahamam'da yapıldı

Milli Sporcularımızdan Halil Mutlu ve Şeref EROĞLU, Şampiyonlar Aramızda Söyleşi programına katılarak söyleşi yaptı 100. Yıl etkinlikleri kapsamında, Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği “Şampiyonlar Aramızda” Söyleşi programı,Belediye Toplantı ve nikah salonunda yapıldı.

Söyleşiye İlçe Kaymakamımız Mehmet YILDIZ, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin ARSLAN, İlçe Müftümüz Sinan KAZANCI, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Veli KARAKUŞ, Okul Müdürlerimiz, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve Sporcularımızın katımlıyla yapıldı. Program, ilçemiz öğrencileri arasında yapılan “Ben Bilmezsem Velim Bilir” kitap okuma yarışması ile “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle yapılan kompozisyon yarışması ödül töreni ile başladı. Ardından Şampiyon sporcularımızın spor hayatlarından oluşan slayt gösterisi ve Söyleşi ile devam edildi. Programın sonunda, şampiyon sporcularımıza şirin ilçemiz Kızılcahamam’ın sembolü olan “Çam Fidanı” hediye edildi.

 

 

YORUMLAR
 • Ankar_ALI   23-01-2015 08:36

  Sayın Editör; biliyorum halilin olduğu da ben aynı zamanda iyi bir sporseverim, son zamanlardaki futbol da dönem olaylardan dolayı FUTBOLU bıraktım. Sadece belirtmek istediğim branşını da yazmanız. İnanın bu cevabı vereceğinizi biliyordum. Neyse. Kalın sağlıcakla.

 • Ankar_ALI   22-01-2015 09:35

  Sayın editör yazınızda "Milli Sporcularımızdan Halil Mutlu ve Şeref EROĞLU" denilmiş "Milli güreşçilerimizden Halil Mutlu ve Şeref EROĞLU" ifadesi sanırım daha doğru olur diye düşünüyorum. Ben resmi görünce kim olduğunu biliyorum, bilmeyenler için sporun hangi dalı gibi. EDİTÖR: Yalnız Halil Mutlu Halterci

  0

  0

  • engin   23-01-2015 08:52

   Hahahahahahahahaha :))

   0

   0

 • hüseyin   22-01-2015 08:59

  çok güzel bir organizasyon, emeği geçenlere teşekkür ederim. Lakin bir kaç hususa da dikkat çekmek isterim. beden eğitimi öğretmenini bir tanesi (zannedersem) iki eli cebinde poz veriyor şık düşmemiş. Birde ön koltuğa oturcaksan kıyafetin buna uygun olacak yoksa bi arkaya geç kardeşim. müdür olmuşsun ama bunu düşünememişsin. Okullarda ki eğitimcilerin kıyafetleriyle de öğrenciye rol model olması gerekir. son zamanlarda kıravat çıktı, sakal uzamaya başladı, saçlar gereksiz, bulicinle okula gidip gelen öğretmenler sonra utanmadan öğrencinin kıyafetine müdahale etmeye kalkıyorlar. saçma ve tezat. buna yetkililer el atsın lütfen...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın