Ana Sayfa  /    /  Hz.Muhammed (s.a.s.)'e iğrenç hakaret!
  • Facebook da Paylaş
Hz.Muhammed (s.a.s.)'e iğrenç hakaret!
  • 17-03-2007
  • 1 yorum
  • 5472 okunma
Hz. Muhammed'e ve İslam'a hakaretler içeren karikatürler Youtube sitesinde serbestçe yayımlanıyor. SUSMAMAK VE TEPKİ GÖSTERMEK İÇİN TIKLAYIN!
 

Danimarka'da bir dergide yayımlanan, Hz. Muhammed'e ve İslam dinine hakaretler içeren karikatürler Youtube sitesinde serbestçe yayımlanıyor. Videolarda Hz. Muhammed’e ve İslam dinine yönelik iğrenç hakaretler yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de erişim yasaklandığında Youtube sitesi yetkilileri daha dikkatli olacaklarını ifade etmişlerdi. Ancak görünen o ki onların dikkatleri ve bizim tepkilerimiz hala yeterli değil.

 

SESSİZ KALMAYALIM! BU HAYÂSIZ SALDIRIYI DURDURALIM!

 

Elbette yayın ve ifade özgürlüğünden yanayız ve Youtube ya da her hangi bir sitenin bizimle iletişiminin kesilmesini istemiyoruz. Fakat bu demek değildir ki kutsallarımıza yönelik her türlü hakaretin serbest kalması ve biz buna sessiz kalalım!

 

Muhtemelen bu hakaretlerden Youtube sitesinin yetkilileri haberdar değil. Ancak gerekli tepkimizi ortaya koyarsak ilgililer de gerekli önlemleri alacaklardır. Bu nedenle aşağıdaki metni Youtube.Com sitesine gönderirseniz, Yotutube.Com sitesinin yetklililerini harekete geçecektir.

 

 

 

Videonun kendisini içerdiği görüntüler nedeniyle yayınlamıyoruz. Ne olduğunu görmek isteyenler varsa bu linki tıklayabilirler: http://youtube.com/watch?v=bd2VEBE-qX8 

 

 

 

Tepkinizi dile getirmek için, http://www.youtube.com/contact adresindeki iletişim formuna, aşağıdaki protesto metnini yazıp, gönderebilirsiniz.  Türkçesini de bilgilendirmek amacıyla, T.C. Dışişleri Bakanlığının [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz.

 

Youtube.Com'a  göndermek için: ( http://www.youtube.com/contact )

 

“In Youtube.com, a video was aired under the name of “Mohammed Cartoons and Muslim Islamic Outrage” on the address regarded http://youtube.com:80/watch?v=bd2VEBE-qX8.

The context of this video is humiliating and violating Prophet Muhammad and Islamic values. Concerning with this video Youtube.com is humiliating all the Muslims around the world that are exceeding 2 billion.

 

Regarding of this reason, I’d like to say management of Youtube.com that the video should be deleted. Because this video humiliating and Prophet Mohammad and Muslims explicitly. And I hope Youtube.com will show more respect all the thoughts and beliefs in the future.”

 

  

Dışişleri Bakanlığı’na göndermek için: ( [email protected]  )

 

 “Youtube.Com video sitesinde ‘Mohammad Cartoons and Muslim Islamic Outrage’ başlığı altında, http://youtube.com:80/watch?v=bd2VEBE-qX8 adresinde yayınlanan video, içeriği itibariyle Hz. Muhammed ve İslam dünyasına yönelik, iğrenç, aşağılayıcı hakaretler içeriyor. Bu video ve bu video ile Youtube sitesi, nüfusu 2 milyarı aşan Müslümanları aşağılıyor. Bu nedenle bu videonun Youtube.Com sitesinden derhal kaldırılmasını istiyorum.

 

Youtube sitesinin benzer olaylarda gösterdiği duyarlılığı tüm inançlarda aynı şekilde göstermesini istiyor ve bu videoyu protesto ediyorum.”

YORUMLAR
  • BİLAL ÜNAL   20-03-2007 23:46

    DANİMARKAYI KINIYORUM ANCAK BİZ MÜSLÜMANLAR KİMSENİN DİNİNE EL UZATMAYIZ İSLAM DİNİ BARIŞ DİNİDİR

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın