Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Hırsızlar bir esnafın daha canını yaktı
 • Facebook da Paylaş
Hırsızlar bir esnafın daha canını yaktı
 • 01-01-1970
 • 3 yorum
 • 5561 okunma
Kızılcahamam'da meydana gelen hırsızlık olayında kimliği belirssiz kişiler, girdikleri iki dükkandan lastik çalıp kayıplara karıştı.

 

Kızılcahamam'da meydana gelen hırsızlık olayında kimliği belirssiz kişiler, girdikleri iki dükkandan lastik çalıp kayıplara karıştı.

Kızılcahamamhaberin edindiği bilgiye göre önceki gün meydana gelene olayda ilçemizde faaliyet gösteren bir bazlama dükkanına giren 16-17 yaşlarında bir genç işyerindeki kasayı alıp kaçarken, çalışan bayanların durumu frak edip bağırması üzerine kasayı atıp kaçtılar.

İkinci hırsızlık olayı ise yol boyunda oto lastik işi yapan bir işletmeye gece 22-23 arası giren hırsızlar buradan ise 40 ı sıfır olmak üzere toplam 65 lastik ile kriko ve benzeri birçok malzemeyi çalarak kayıplara karıştı.

Sabah geldiğinde dükkanı darmadağın olarak gören esnaf durumu polise bildirdi.Polis her iki olayla ilgili sorşturma başlattı.

Etiketler : Hırsızlar - bir - esnafın - daha - canını - yaktı -
YORUMLAR
 • hakan   20-01-2013 19:48

  Bu sayfada rastgele yorum yapanlar şunu bilmeli biz kendimiz ne yapıyoruz hırsızlık olmaması için bunuda düşünelim 9 eve giren hırsızları da polisimiz buldu ve bir çok hırssızlık yapanları yine polis yakaladı geçen seneki akü hırsızları altın hırsızları bunlarıda unutup polisimize haksızlık etmeyelim şimdi kapıyı açık bırakalım hırsız girsin polis nerde diye bas bas bağıralım önce kendimiz tedbir almalıyız evet ''esnaf'' arkadaş şapkayı önümüze alalım bu şekilde düşünelim

 • esnaf   17-01-2013 20:04

  Bir girişi birde çıkışı olan ve kontrolü çok kolay olan küçücük bir ilçede bu kadar çok hırsızlık vakası olması ve bunların önüne geçilememesi çok düşündürücü. Burada üzerine görev düşen herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım.buna siyasi iktidarı temsil ettiğini sanan insanlarda dahil. İsternirse kuş uçmaz bu kazada ....

 • Ulvi Tok   17-01-2013 19:33

  Belediyeye ait itfaiyeden çalınan mazot ve benzinleride söylemek lazım vatandaşa. .

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın