Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Her şey daha temiz bir Kızılcahamam için
 • Facebook da Paylaş
Her şey daha temiz bir Kızılcahamam için
 • 28-10-2014
 • 6 yorum
 • 5570 okunma
Kızılcahamam Belediyesi Temizlik işlerini yürüten 3K İnşaat ve Turizm Ltd.Şti. Kızılcahamam'da bir ilke imza attı.
Kızılcahamam Belediyesi Temizlik işlerini yürüten 3K İnşaat ve Turizm Ltd.Şti. Kızılcahamam'da bir ilke imza attı.
 
Konteynır yıkama ve dezenfekte aracı ile ilçemizde bulunan çöp konteynırlarının yıkanması ve dezenfekte çalışmalarına başladı. Bu özel araç sayesinde konteynırlar aracın içine giriyor, özel dezenfektanlar, köpük, parfüm ve tazyikli su ile steril bir hale kavuşturuluyor. Özellikle yaz aylarında daha çok hissedilen ve şikayete neden olan konteynırların kötü koku ve mikroplardan arınması, çöp konteynırı yıkama ve dezenfekte aracının yaptığı dezenfekte işlemi sayesinde halk sağlığına da olumlu yönde katkı sağlayacak
 
Aracın hizmete girmesi dolayısı ile yapılan çalışmaya katılan Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan aracın çalışması hakkında yetkililerden bilgi aldı. İlhan Kızılcahamamhabere yaptığı açıklamada "Termal Turizm Cenneti olan ilçemizde insan ve çevre sağlığı bizim için önemli, göreve geldiğimiz günden buyana elimizden geldiği kadar ilçemize ve insanımıza hizmet için çalışıyoruz, daha temiz ve daha güzel bir Kızılcahamam için çalışmalarımızı sürdürüyoruz hizmetlerimiz bundan sonra artarak devam edecek" dedi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Etiketler : Her - şey - daha - temiz - bir - Kızılcahamam - için -
YORUMLAR
 • Emekli Çöpcü    31-10-2014 13:24

  Çakıcı dayı. kimsenin bir şey yaptığı yok mu desem. Coşkun yaptı ama yaptığından çok borç bıraltımı desem. yaptı az parası çoksa bir şey yapmadı sayılırmı desem. Yaptıklarına az harcadı çok ödeme gösterdi kaldırdığı cukkalarla futbol takımını yandaşlarını doyurdu mu desem. Adem Muhittin borç ödemede telaşı ile hantal bir çalışma ile işi yine MHP adayına ihale edecekmi desem. Biliyorumki doğrular uyarı kabul edilmeyecek ve yine acıtacakmış desem. Olsun acıtsınmı desem.

 • vatandaşş   31-10-2014 11:50

  madem malum kadro yunan değilde coşkun unalın çolugu cocugu yunanmıydı onlar üstünden siyaset yaptılar ?

 • Emekli Çöpcü   28-10-2014 22:11

  Bu akpliler çok saf insanlar mı desem. Yoksa akpli başkan başkanyardımcısı özel koordinatörü çalışmak yerine bir yıkama aracı ile hala malum kadro ile çalışıyor mu desem. Çöp İşini bir akpli alsa bu aracı alamaz mı desem. Akpli başkan, başkanyardımcısı özel koordinatörü bir türlü Coşkun Ünal formatından çıkamadılar mı desem. Kafam karışık beyler yardımcı olurmusunuz.

  0

  0

  • çakıcı   30-10-2014 03:00

   emekli çöpçü!!!!...kızılcahamam da kim ne yaparsa yapsın sen gibi insanlar oldugu müddetce bi yol olmaz...coskun baskan yaptı sen gibiler tasladı muhıddın baskan yapıyo ve yine sen gibiler taşlıyor.ayıp ayıp ayıp.fahrettin ilhan beyin köylere yaptığını kızılcahamama yaptıgını sıradan birine sor anlatsın...akp sempatizanliğı değil ama gercek şu ki koylerde su yoktu be mübarek...birileri bizlere hizmet için geliyor taş üstüne taş koysalar ALLAH razı olsun diyelim.

   0

   0

  • Emekli Çöpcü   29-10-2014 10:26

   Cihat dayı.doğru söz acıtırmışmı desem, acıtsa da gerçek bumu desem. Cihat Sen dostsan dostlarını uyarsanmı desem.

   0

   0

  • Cihat   29-10-2014 01:17

   malum kadro dediğin yunan vatandaşı mı...sen konuşmasan aslında. Sussan... Hatta düşünmesen hiç.. Kafan da karışmasa... İşin neyse ona baksan..

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın