Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Her Şey Daha Güzel Bir Kızılcahamam İçin
  • Facebook da Paylaş
Her Şey Daha Güzel Bir Kızılcahamam İçin
  • 06-09-2020
  • 0 yorum
  • 2646 okunma
"Kızılcahamam, Ankara'nın marka ilçesi haline gelecek"

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kızılcahamam Belediyesi ve İlbank Anonim Şirketi işbirliği ile devam etmekte olan Cephe İyileştirme/Cephe Rehabilitasyon Kentsel Tasarım Projesi yapım işi kapsamında,  Cephe  İyileştirme Rehabilitasyon Projesinin 1 Etap  yapım işi çalışması Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerinde başlayarak iki ana cadde üzerinde işyeri ve apartmanların cephe giydirmeleri tamamlandı.

Cephe  İyileştirme Rehabilitasyon Projesinin 2. Etap çalışması başlıyor. Ankara Caddesi’nde 19 bina, 1 cami olmak üzere toplam 20 binamızda cephe iyileştirme çalışması başlıyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yapmış olduğu açıklamada  “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemiz için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz. İlçemizin görünümünü daha da güzelleştirmek için iyileştirmeler yapmaya devam etmekteyiz. İlçemiz için hep birlikte el ele çalışacağız. Bu çalışmalar sonucunda güzel görünen, estetik ve yaşanılabilir bir ilçeye sahip olacak, refah ve huzurlu bir yaşam sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler : Her - Şey - Daha - Güzel - Bir - Kızılcahamam - İçin -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın