Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Hemşehri ziyaretlerine devam: Meral Demirbaş
 • Facebook da Paylaş
Hemşehri ziyaretlerine devam: Meral Demirbaş
 • 01-01-1970
 • 9 yorum
 • 5618 okunma
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına atanan Meral DEMİRBAŞ Kızılcahamamlı hemşehrileri tarafından ziyaret edildi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına atanan Meral DEMİRBAŞ Kızılcahamamlı hemşehrileri tarafından ziyaret edildi. Yabanabat Kızılcahamam ve Köyleri Kültür Dayanışma Yardımlaşma Derneği tarafından gerçekleştirilen ziyarette konuşan Kadının Statüsü Genel Müdür Yardımcısı Meral DEMİRBAŞ; Kendisinin Kızılcahamamlı olduğunu ve hemşehrileri tarafından ziyaret edilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu, Kaymakamlık ve Vali Yardımcılığı görevlerinden sonra atandığı bu kurumda da elinden gelen çabayı göstereceğini, hemşehrilerine kapısının her zaman açık olacağını söyledi. Dernek faaliyetlerini de yakından takip ettiğini ifade eden Meral DEMİRBAŞ  bundan sonra Ankara’da olmam sebebiyle daha çok katkı vereceğini ayrıca belitti.

Yabanabat Kızılcahamam ve Köyleri Derneği Başkanı Selim ŞENOL ziyarete yaptığı konuşmada; Kızılcahamam’ın ilk bayan Kaymakamı olarak bizi gururlandıran daha sonra Vali Yardımcılığı yapan ,bayanlarımıza örnek olarak gösterebileceğimiz bu değerli hemşehrimizin yeni görevine atanmasından dolayı yine gurur duyuyoruz, ve hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yüce Mevla’nın izninle daha nice görevlerde bulunacak, Vatanına,Milletine hizmetler edecek ve bizleri gururlandırmaya devam edecektir.Meral DEMİRBAŞ’ın dayıları olan Nuh,Fazlı ve Hayri ÇOBAN’ı çok yakından tanıdığını, Kızılcahamam için yapılan her toplantı ve hayırlı işte en önde olan ,hemşehrilerinin dertleriyle dertlenen, ellerinden gelen her gayreti gösteren, takdir edilecek bu akrabalara sahip olduğu için şanslı olduğunu belirten Selim ŞENOL, ayrıca bu nedenle de sizden beklentilerimiz yüksektir.dedi.            

Ziyarete Yabanabat Kızılcahamam ve Köyleri Derneğinden Genel Başkan Selim ŞENOL, Genel Başkan Vekili Recep DURSUN, Genel Başkan Yardımcısı Durali KELEŞ, Genel Sekreter İsa SEVER, Genel Sayman Durmuş Gürcan, Yönetim Kurulu Üyeleri S.Mehmet AYHAN ve Servet SAĞLAM ile Danışma Kurulu Üyeleri Avukat Mehmet ERŞAHİN ve Nuh ÇOBAN katıldı.

YORUMLAR
 • Şemsi Tuna   31-05-2012 21:47

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına atanan Meral DEMİRBAŞ’A hayatın her alanında başarılar dilerken, bu haber üzerinden yaptığım yorumlar ile kendisini üzdüm ise özür dilerim. Sosyal politikalarda genel müdür yardımcılığına yükselmiş bir ablamız umarım ki bizim sosyal bir sıkıntıyı özüne döndürme çabalarımızı anlayışla karşılar. “Kerim bey, zırtapozluk yapmayın yav,” ifadesi size. “bizde bağcıyı dövdürecek göz yoktur” ifadesi savunmaya çalıştığınız dernek yetkililerine ait. Bu ifadelermi zırtapozluk yoksa benim sözlerimi? Ben sadece bilinmeyen bir gerçeğin bilinmesine yardımcı oldum. Lütfen yorumunu birde salim kafa ile oku. Bütün ifadenizin zırtapozluk ifadeleri ile dolu olduğunu göreceksin.

 • kerim   31-05-2012 14:07

  Allahınızı severseniz yukarıdaki haber ile yapılan yorumların ne alakası var yaa. Şu haberin güzelliğinden söz edilmesi gerekmezmi sizce, yazık vallahi yazık size, bu kadar önemli bir göreve atanan bayan hemşerimize karşı yapılan bir terbiyesizlik bence. Karnı ağrıyanlar varsa gitsit başka yerde boşaltsın içini yaaa. Tövbe tövbe, işte bazen böyle zırtapozlar çıkar bişey yaptığını zanneder. hadi neyse bu kadar yeter

 • Şemsi Tuna    28-05-2012 23:37

  Sayın denek yöneticisi kardeşim bunca emek sarfede ne kadar sadece, biz denek olarak şu ilçemize, şu mahallemize, şu köyümüze, şu fakirimize, şu kurumdan, şu zenginden, şu hizmeti, şu yardımı aldık de, şu sıkıntılarını çözdük de yeter ve bizi susturur. Adı değil, Özü Yabanabatlı saygın kardeşlerimin, Yabanabatlılar derneğinin bahsi geçen 2010 yılı faaliyet proğramı ile, mevcut belediye başkanının 2009 seçim beyannamesini lütfen karşılaştırsınlar. Sanırım bu karşılaştırmadan sonra kimsenin etkisi altında kalmadan, Yabanabatlılar derneğinin gerçekten yabanabat bölgesine hizmet üretmek üzeremi, yoksa belli bir maksat üzeremi kurulduğuna karar vereceklerdir. Sayın Site editörü karşılıklı yorumları yayınlayarak, maksadın çamur atmak mı, bağcıyı dövmek mi olduğunu ortaya koyarken, yabanabat dernek yetkililerinin bir dernek yönetimine yakışmayan sussssss ikazını da! Çürütmüş olacaktır

 • Yabanabat Kızılcahamamlılar Derneği   28-05-2012 11:42

  Bahsettiğiniz kurum bir Vakıf olmayıp, diğer derneklerde olduğu gibi aynı statü ile görev yapan kurumsal yapıya kavuşturmuş bir dernektir.İmkansızlıklara rağmen, standartlarının çok üstünde sosyal ve bilimsel faaliyetlerde bulunmaktadır. İşin özü bu iken, sanki yerel bir bölgenin İta Amiri veya yetkilisi ve bundan dolayıdır hizmet verme noktasında eleştirilmesi gereken bir yer gibi haksız, anlamsız, afakî ve mesnetsiz eleştiri getirilmek istenmektedir. Bu kişinin, merak ettiği konular hakkında dernek yöneticileri ile diyaloga girmesi beklentimizdir. 2009 yerel seçimlerinde dernek proğramı diye yayınladığınız bilgilere ulaşabilmesi halinde yeni eleştiriler getireceğini beyan eden zat-1 muhteremin, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, ilçemizdeki tüm siyasi parti İlçe Başkanlıkları, Sivil Toplum Örgütleri, diğer Köy Dernek yöneticileri ile yerel basına takdim edilmiş olan bu bilgilerin Faaliyet Proğramı olduğunu, halen Internet sitemizde yayınlandığını, 2009 yerel seçim süreciyle hiçbir alakası olmadığını, bu raporun 2010 yılında yayınlandığını da bilmesi gerekirdi. Sonuç olarak dernek yöneticilerinden hoşnutsuzluğunuz veya memnuniyetsizliğiniz olabilir, ancak bunu bu şekilde eleştiri getirerek yapmanızın doğru olmadığı kanısındayız. Raporumuz 2010 yılında Kızılcahamam Haber site yetkilisine de takdim edilmiştir. Bundan sonra buna benzer karşılıklı yazışmalara girmeyeceğimizi belirtmek isteriz. Buna benzer motivasyon bozucu yorumun site yetkilileri tarafından taranıp, süzülerek halka sunulmasının isabetli olacağı kanısındayız. Kamuoyunun takdirine saygıyla arz olunur.

 • Şemsi Tuna   26-05-2012 23:51

  Açıklama için teşekkür ederim ammaaaa, 20.03.2009 Belediye seçimleri döneminde dernek proğramı diye yayınladığınız çalışmanızı şuan bulamadım, bu belgeyi bulduğumda ve sizinle ilgili bir haberin yorum köşesinde halkımızla paylaşarak, maksadın çamur atmak mı, bağcıyı döğmekmi, yoksa doğruyu halk ile paylaşarak halkımızın bilgilenmesine yardımcı olmak mı olduğuna, yine halkımızın karar vermesine yardımcı olacağız.

 • Yabanabat Kızılcahamamlılar Derneği   25-05-2012 13:56

  Yönetimimizi oluşturan arkadaşlarımızın “Dünyevi ve uhrevi” farklı farklı görüşlere sahip oldukları bilinmektedir. İçimizde Ak Parti Ank.İl Teşkilatı Kurucular Kurulu Üyesi, Ak Parti …. İlçesi Kurucular Kurulu Üyesi ve Türkiye Partisi Genel Sekreteri gibi ünvan taşıyan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu kuruluşta hiçbir görüşün hakim olmasına asla müsaade edilmemiş ve edilmeyecektir. İlçe ve halkımız sorunları ile ilgili yapılan çalışmalar dernek sitemizde yayınlandığı gibi yapılması düşünülenler de derneğimiz Faaliyet Raporu olarak resmi kurum, kuruluşlar ve yetkilileri, sivil toplum örgütleri ayrıca yerel medya ile de paylaşılmıştır. Şükürler olsun ki dikili mevcut bir çok ağacımız bulunmaktadır. Buna mukabil böyle bir kanıya nasıl ulaştığı doğrusu pek de anlaşılır gibi değildir. Halbuki; merak edilen konuyla ilgili şahsen yöneticilerle görüşülse idi, her iki taraf için de inanın ki daha çok sağlıklı bilgi edinir ve daha verimli bir sonuç alınmış olurdu. Bu bilgi akışı sizce yeterlidir sanırım. Buna rağmen hala ikna olamamış iseniz niyetinizin halis ve rahmani olmadığı, esas gayenin çamur at izi kalsın veya üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek olduğudur. Ancak şu iyi bilinmeli ki bizde bağcıyı dövdürecek göz yoktur. Kamuoyuna saygıyla arz olunur.

 • Bedensel Engelliler Derneğinden   24-05-2012 16:51

  Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz,Hemşehrimiz olsunda çamurdan olsun,hemşehrinin kötüsü olmaz,belirli makamlara getirilen hemşehrilerimizi ziyarette bulunan sayın Selim ŞENOL ve yönetim kurulunu kutluyoruz,değerli hemşehrimizin yeni görevi hayırlı olsun,çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz,herkese sağlıklı,engelsiz,mutlu başarı dolu yarınlar.

 • Ali anil   24-05-2012 15:28

  hem sayin müdürümüze hemde degerli ziyaretci hemsehrilerimize selamlar basarilar diliyoruz

 • Şemsi Tuna   24-05-2012 10:43

  Kızılcahamam’ama göstermelik ve seçimlik büro açanlara soruyorum, ziyaret ettiğiniz makamlardan veya başkalarında, çakma MHP reklamı yapmadan başka, hangi Kızılcahamamlının hangi işine çözüm ürettiniz? Ben duymadım duyan varsa, bu dernek aracılığı ile derdine derman bulan varsa buradan açıklayabilir, bizleri bilgilendirebilir, bizleri yanlıştan döndürebilir. Teşekkürlerimle.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın