Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Havuz giriş ve çıkış saatleri belirlendi
 • Facebook da Paylaş
Havuz giriş ve çıkış saatleri belirlendi
 • 01-01-1970
 • 7 yorum
 • 6349 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta açılan yarı olimpik yüzme havuzu giriş ve çıkış saatleri yüzme kursuna göre yeniden düzenlendi
Kızılcahamam Belediyesi Tarafından yapılan ve geçtiğimiz hafta hizmete açılan yarı olimpik yüzme havuzu Bay ve Bayan havuz giriş günleri ve saatleri belirlendi.
Havuza ve yüzme kurslarına ilginin yoğun olması dolayısı ile havuz giriş ve çıkışları yeniden belirlendi. Kızılcahamam Halk eğitimi merkezi tarafından düzenlenen yüzme kursu değişik yaş guruplarında Ankara yüzme ihtisas kulübün den gelen hocalar tarafından Salı ile Pazar günleri arasında veriliyor.
Pazartesi hariç haftanın her günü yüzme kursunun olduğu havuza giriş ve çıkış saatleri şöyle oluştu.
 

 

 

Pazartesi  : Bayanlar 08:00 ile 24:00 Arası Tüm Gün

 

Salı            : Erkekler  13:00 ile 24:00  Arası Yarım Gün

 

Çarşamba : Bayanlar 13:00 ile 24:00 Arası Yarım Gün

 

Perşembe  : Erkekler 13:00 ile 24:00 Arası Yarım Gün

 

Cuma        : Bayanlar 08:00 ile 14:00 Arası Yarım Gün

 

Cuma        : Erkekler 15: 00 ile 24:00 Arası Yarım Gün

 

Cumartesi : Bayanlar 13:00 ile 24:00 Arası Yarım Gün

 

Pazar         : Erkekler    13:00 ile 24:00  Arası Yarım Gün

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Etiketler : Havuz - giriş - ve - çıkış - saatleri - belirlendi -
YORUMLAR
 • yasin    05-08-2017 15:11

  havuz ekonomik kapali eglenceli cocuk havuzu olan temiz duzenli bi yer giris 10 tl super fiyat.

 • Adnan   11-08-2010 02:08

  havuz çok güzel bir dizaynla halka sunulmuş ama bazı eksikler de var giderilmek üzere.dezenfekte havuzu yeterince kirli değiştirilmesi gerekiyor sık sık.soyunma odaları yetersiz.cankurtaran personel yeterince tecrübeli olmadığı belli. bir de cok ilginç ama yüzme havuzunda suya atlanmaz mı? mükemmel bi eleştiri. oyüzden herkez bidefa daha okumalı!

 • müberrra   06-08-2010 02:49

  havuz çok güzel bir dizaynla halka sunulmuş ama bazı eksikler de var giderilmek üzere.dezenfekte havuzu yeterince kirli değiştirilmesi gerekiyor sık sık.soyunma odaları yetersiz.cankurtaran personel yeterince tecrübeli olmadığı belli. bir de cok ilginç ama yüzme havuzunda suya atlanmaz mı?

 • ümit   04-08-2010 12:20

  öncelikle böyle bir tesisi ilçemize kazandıranlara teşekkür ediyorum. yaz tatilini khamam'da geçiren biri olarak çok memnun oldum. havuzun açıldığı günden itibaren düzenli olarak faydalanıyorum bu hizmetten. inşaat aşamasını ilgilendiren, artık düzeltilmesi imkansız olan eksiklikler üzerinde durmak istemiyorum. ancak basit değişikliklerle güzel sonuçlar doğuracak uygulamaları tavsiye etmek istiyorum: *soyunma odasındaki dolapların kulpları tamamlanabilir. *süre sınırlaması getirilirse insanların öğle vakti girip geceye kadar kalarak gereksiz kalabalık oluşturmaları önlenebilir. * bonesiz ve duş almadan girenler daha titiz bir şekilde takip edilebilir. * mevcut giriş çıkış saatlerine baktığımızda personel sabahtan akşama kadar havuzda kalmak zorunda görünüyor (birkaç gün hariç). böyle bir durumda çalışanın motivasyonu, hassasiyeti zayıflar diye düşünüyorum. bu durumu engellemek amacıyla personelin yarımşar gün çalışacağı bir süre planlanabilir. * mevcut planlamada erkeklerin sabah saatlerinde tesisten faydalanamadığı görünüyor. en azından bir gün erkekler için sabah seansı oluşturulabilir. *duşlara konacak çöp sepeti, kovası kirliliği engeller.

 •    02-08-2010 11:20

  havuz ıyı hoş güzel kızılcahamam yakışmış ama biraz da temiz olsa mesela içinde ki böceklere falan bir çözüm bulsanız cok daha güzel olur çünkü k.hamam bence herşeyin en iyisine layık

 • kübra   29-07-2010 23:32

  Lütfen ücretini de belirtirmisiniz!!!

 • k.hamamlı   25-07-2010 10:49

  havuz saatlerinin geç de olsa belirlenmesi çok iyi olmuş çok kişi gidip geri dönmek zorunda kalmıştı çunku.bir kere daha yorum yazmıştım ama o yayınlanmadı!!! Biz hawuza gittiğimizde yüzme kursu wardı saat 1 e kadr we biz kenarda durduk hawuza giremek.ama beledye başkanının kızları saatlerce durdular hawuzda kimse giremezken!!!Hizmetse hizme, takdir edilcekse edilir AMa adaLet diye bişey war değil mi?? Bizim 1 e kadar beklmemizin nedeni babamızın Esnaf oLmasıydı çok haksızlık değil m????

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın