Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Halk eğitim merkezi yeni evine taşındı
 • Facebook da Paylaş
Halk eğitim merkezi yeni evine taşındı
 • 17-01-2008
 • 8 yorum
 • 5573 okunma
2006 Yılında temeli atılan Halk Eğitim Merkezi binası tamamlandı.Hükümet konağında hizmet veren müdürlük kendi binasına taşındı

8 derslik  5 atölye Spor salonu, Kuaför salonu, Güzellik merkezi, Müzik salonu, Resim atölyesi, Bilgisayar kursu, Kilim atölyesi, kamu iletişim merkezi ve toplantı salonu’nun  bulunduğu Halk Eğitim Merkezi binası tamamlandı.

            Daha önce hükümet konağında hizmet veren müdürlük kendi evine taşındı. Yeni binasında teknolojinin bütün nimetlerini ilçe halkının hizmetine sunacak donanıma sahip. Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Türk Telekom tarafından kamu iletilişim merkezi kuruldu tam donanımlı  20 bilgisayar dan oluşan merkezde Internet hizmeti verilecek, öğrencilerin ödev hazırlamak için sıkça uğrayacakları güzel bir mekan olmaya aday merkezde her şeyin ücretsiz olarak insanlara sunulması ise ayrı bir önem taşıyor.

Önceki yıllarda  kendi binası olmadığı için ilçede bulunan değişik okullarda hizmet  veren Halk Eğitim Merkezi yılda 1500 e yakın kursiyere değişik meslek gruplarında eğitim vererek sertifika veriyor,sıcak bir ortamda her alanda kesintisiz hizmet almak isteyenlerin Halk Eğitim Merkezini ziyaret etmesi gerekiyor

Kamu İletişim Merkei

Güzellik salonu

Kuaför

Resim Atölyesi

Mizik

Spor Salonu

 

 

Etiketler : Halk - eğitim - merkezi - yeni - evine - taşındı -
YORUMLAR
 • HÜSEYİN ARIÖZ   25-01-2008 19:59

  KIZILCAHAMAM A HERŞEY YAKIŞIR .

 • Öğretmen adayı   24-01-2008 21:53

  Halk eğitim merkezinde kurslar ne zaman hizmet vermeye başlıyacak acaba?

 • ekoliii   19-01-2008 23:07

  çok güzel oldu bence kızılcahamama tam yakıştı tüm yetkililere teşekkürler hayırlı uğurlu olsun insallah

 • ali ihsan koç   19-01-2008 21:05

  İlçemize yapılan tüm hizmetlerden dolayı ,başta belediye başkanı nı, Siyasi Parti temsilcilerini ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. İlçemiz bir dünya şehri ve turizm merkezi olacaktır. Halk Eğitim Merkezi hayırlı olsun.

 • BEDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİDEN   18-01-2008 12:01

  ilçemize,milletimize ve özellikle gençlerimiz ile meslek ve sanat öğrenmek isteyenlerimize geleceğini hazırlamak isteyen herkese böyle bir binanın inşa edilmesi ve hizmete açılması hayırlı ve uğurlu olsun,burada emeği geçen herkesi kuıtluyor ve tebrik ediyoruz,gerçekten kısa sürede inşaatı bitti,işte akp iktidarıının ilçedeki icraatlarından birisi,inşallah insanlarımızda ilgi gösterirler de ilçe adına çok güzel işler ortaya konur,hayırlı olsun.

 • DEGER SANLİER   17-01-2008 21:26

  HAYIRLI UGURLU OLSUN HEMEN ALARM TAKTIRALIM ÖNLEMİMİZİ ALALIM ALLAH KORUSUN

 • simiramisttt   17-01-2008 19:11

  ii olmuş buranın açıldığı bea.....

 • Büşra   17-01-2008 18:16

  Böyle bir eğitim merkezi Kızılcahamam için gerekliydi.Çok güzel olduğunu düşünüyorum.Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla.Emeği geçen herkese teşekkürler.İnşallah öğrenciler bu hizmeti iyi yönde kullanırlar.İnternet ortamı süper olmuş.Kursları artık geniş çapta duyurursunuz umarım.ÖSS ve OKS için yapılan kurslara katılmak için geniş ilanlar verir misiniz lütfen?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın