Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Halil CİHANGER tahliye edildi.
 • Facebook da Paylaş
Halil CİHANGER tahliye edildi.
 • 01-01-1970
 • 9 yorum
 • 5551 okunma
Kızılcahamam Çeltikçi beldesine bağlı Kırkırca köyünde iki ay önce meydana gelen ve köy muhtarı Mehmet Uslunun ölümü ile sonuçlanan davada tutuklanan Halil Cihanger beraat etti.

Kızılcahamam Çeltikçi beldesine bağlı Kırkırca köyünde iki ay önce meydana gelen ve köy muhtarı Mehmet Uslunun ölümü ile sonuçlanan davada tutuklanan Halil Cihanger tahliye edildi. 

Olaydan sonra tutuklanarak cezaevine gönderilen Halil Cihanger olayda hayatını kaybeden köy muhtarı Mehmet Uslu’nun kesin ölüm raporunun gelmesinin ardından tahliye edildi. Yaklaşık iki ay önce meydana gelen olayda hayatını kaybeden Kırkırca köyü Muhtarı Mehmet Uslu’nun adli tıpta yapılan inceleme sonucu kalp krizi geçirdiği ve buna bağlı olarak hayatını kaybettiği belirtildi.

İki ay cezaevinde kalan ve geçtiğimiz günlerde suçsuz bulunarak tahliye edilen Halil Cihanger konu ile ilgili olarak olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Cihanger suçsuzdum bu adli tıptan gelen rapor ile belgelendi. Hayatını kaybeden Mehmet Uslu’ya Allahtan rahmet diliyorum ona amca diye hitap ederdim bizim büyüklerimize karşı el kaldırmamız söz konusu olmaz dedi.
Halil Cihangere kızlcahamamhaber olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.  
Etiketler : Halil - CİHANGER - tahliye - edildi. -
YORUMLAR
 • DURMUŞ KARATAŞ   01-11-2010 16:08

  Hemşerimiz ve komşu köylümüz Halil CİHANGER'E geçmiş olsun dileklerimizi iletir, Kalp Krizi nedeniyle HaK'kın Rahmetine kavuşan Mehmet USLU ağabeyimize de Yüce Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır ve başsağlığı dileriz. Akçaören Köylüleri Adına, Durmuş KARATAŞ DERNEK BAŞKANI

 • mehmet özcan   29-10-2010 23:06

  dayıma geçmiş olsun dilekleri sunuyorum. onun bu şekilde olaylara maruz kalmasına üzüldüm. haberlerin her zaman daha dogru haber olmasını tüm medyadın isyiyorm .Rahmet Mehmet dayımada Allah'tan rahmet diliyorum,tüm yakınlarınada başsaglıgı diliyorum Allah sabır niyaz etsin.

 • Mehmet İLKDOĞAN   27-10-2010 12:31

  Can dayım, çok geçmiş olsun.. Rabbım kımseyı dusurmesın bu duruma. Tüm CİHANGER AİLESİnin Gözü aydın...

 • murat   27-10-2010 00:08

  geçmiş olsun tesisat

 • hasan özçelik   26-10-2010 22:53

  halil cihanger,e geçmiş olsun 2 ay yatmanın diyeti ne olacak BeDaVa YATTI

 • saidcan    26-10-2010 22:45

  Ali abıcim gozunuz aydın.cok sevındık:) .

 • ali cihanger   26-10-2010 20:47

  BABAma cok gecmiş olsun dilegimle ALLAH düşmanımı bile oralara düşürmesin

 • HASAN CİHANGER   26-10-2010 19:34

  kırkırca köyümüzün degerlimuktarı hayatını kalp kırizi nedeniyle hayatını kaybetmiştir burdan basınımıza yaptığı haberin yannış oldugunu beyan ediyorum tabiki basınımız haber yapmak böyle haberleri duyurmak onların görevi ancak haberin kaynagını bilgisini en iyi yetkilerden alamaktır bence neden çünki haber herkesi yannışlıklara sevketmiştir.suçsuz insanlarımız mahdur kalmıştır onun içindirki bizleri yaratan canabı alahın adaletine herzaman güvenmemiz lazımdır.cihanger ailesi olarak kimsenin kalbini kırılmasını istemeyiz onun içindirki olayı bizlere yıkmaya çalışanları bizleri yaratananın adaletine bırakıyoruz muhtarımıza allahtan rahmetdiliyoruz halil cihangere.de gecmiş olsun dileklerimle. kırkırca köyü dernek başkanı hasan cihanger.

 • Has Ankaralı   26-10-2010 13:02

  Peki bu adamın suçu olmadığı anlaşıldığında yaşadığı mağduriyet ne olacak? Yazık...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın