Ana Sayfa  /  Köylerimiz  /  Güvem İlkokulu öğrencilerinden kamu kurumlarına ziyaret
  • Facebook da Paylaş
Güvem İlkokulu öğrencilerinden kamu kurumlarına ziyaret
  • 19-12-2013
  • 1 yorum
  • 6175 okunma
Kızılcahamam Güvem İlkokulu öğrencileri sınıf öğretmenleri Şerife BAŞTUĞ ile birlikte kamu kurum ve kuruluşlarını gezdirdi.

Kızılcahamam Güvem İlkokulu öğrencileri sınıf öğretmenleri Şerife BAŞTUĞ ile birlikte kamu kurum ve kuruluşlarını gezdirdi.

Güvem bölgesinde bulunan köylerden gelen öğrencilerin okuduğu Güvem İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri Şerife BAŞTUĞ ile birlikte Hayat Bilgisi dersi kapsamında Kızılcahamam kaymakamı Mustafa ÇİT, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Demirtaş'ı makamlarında ziyaret etti.

Kızılcahamam kaymakamı Mustafa ÇİT'i makamında ziyaret etti.Minik öğrenciler kaymakam beyi ziyaretlerinde okullarındaki eksiklikleri dile getirerek yardım istedi.İlçe kaymakamı ÇİT öğrencilerin isteği olan kütüphane ile ilgili hemen talimat vererk Güvem ilkokulundaki bu eksikliği gidermek için talimat verdi ve en kısa sürede bu isteğin yerine getirileceğini dile getirdi.

Öğrenciler daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Demirtaşı'da makamında ziyaret etti.

YORUMLAR
  • serhat   19-12-2013 13:12

    tebrikler genç öğretmenim. görüntüler çocuklarınız ile ilgili olarak uğraş verdiğinizi göstermektedir. sizin gibi mesleğini adanmışlık duygusu ile yapan öğretmenlere ihtiyacımız var.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın