Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Gürcan Gençlik Merkezi Hizmete Açıldı
 • Facebook da Paylaş
Gürcan Gençlik Merkezi Hizmete Açıldı
 • 20-10-2016
 • 3 yorum
 • 5626 okunma
Bizim Anadolu Vakfı Tarafından Kızılcahamam'a yapılan Gençlik Merkezi Hizmete girdi.

Kızılcahamam'a Bizim Anadolu Vakfı tarafından yaptırılan gençlik merkezi törenle hizmete açıldı.

Mehteran ekibinin gösteri sunduğu açılışta Bizim Anadolu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Gürcan, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Bölge Milletvekili Emrullah İşler  birer konuşma yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından Bizim Anadolu Vakfı Gençlik Merkezinin kurdelesi kesilmesinin ardından dualarla hizmete açıldı.

Açılışa, Ankara Milletvekili Emrullah İşler, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Muhittin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Bizim Anadolu Vakfı yöneticileri, kurum müdürleri, vatandaşlar ve davetliler katıldı.

Etiketler : Gürcan - Gençlik - Merkezi - Hizmete - Açıldı -
YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   22-10-2016 00:11

  "SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR" Bu mesajın özetini dün başka bir siteye yazdım/gönderdim ama maalesef bu saate kadar yayınlanmadı, Teşekkür yetmez ALLAH (c.c) razı olsun kızılcahamamhaber.com ailesi

 • Veysel BAYRAM   21-10-2016 23:46

  "gürcan Kur'an Kursları (gençlik Merkezleri ) Okuyana ve okutana hayırlı olsun. ! /.../ LAİK veya Laiklerin temsilcisi iktidarların/vesayetçilerin meydana getirdiği zarurete binaen bazı Kur'an kursları "Yurt - Pansiyon " adı altında hizmete devam etti. Ama şimdi ortada bir zaruret yok iken Kur'an kusu olarak açılan bir makama değişik isimler verilmesi çok büyük bir bit'ad'tır ve çok büyük bir bit'at başlatmaktır.! /..../Kamuya (79 Milyona) ait kul hakkı hayır işleri ile ödene bilir mi? /.../ "Ameller niyetlere göre" ise asıl niyeti/amacı "açık da, gizlide olanları, kalplerde düşünülenleri bilen ALLAH (c.c)â aittir. /..../ Ayrıca; sadece bir siyasi ikbal elde edebilmek için kurulan veya seçimden seçime Kızılcahamam'ı hatırlayan STK'larını hatırlayarak, ve imarcı gurubun ilk açılışta ve burada domino taşı gibi döşenmiş olduğunu görerek, inşallah bu çalışmalarda Kızılcahamamlı garip gurabanın 30 tirilyodan fazla parasını imar ücreti olarak olarak hortumlayan/kazanan imarcı gurubun (kazanan tüccar ama ya kazandıran kamu görevlileri) "AK PARTİ Kızılcahamam Belediye başkan adaylığı" hazırlığı değildir./.../ Kızılcahamam AK PARTİ Belediye Başkanlık aday adaylığı için İmarcı gurup adına yola çıkan isim kim olursa olsun belki ADAY olabilir ama seçim kazanma imkanı % 15'i geçemez. Kızılcahamamlıların, Kızılcahamam Belediye Başkanlığının ("tahterevalli gibi") tekrar MHP'ye geçmesine tahammülü yoktur ve AK PARTİYE %1 oy kaybettirmek vatana ihanet ise Ak PARTİ ilgililerine saygı ile şimdiden hatırlatmak dilek ve temennisi ile..

  0

  0

  • kızılcahamam'lı garip guraba.   23-10-2016 08:04

   sayın veysel bayram size mi kaldı 30 tirilyonu hortumlanan garip gurabanın hakkını savunmak diyeceğim ama dilim varmıyor.resme bakınca vay bu garip gurabanın haline diyesim geliyor.kimin kazanacağı çok mu önemli kazananlar belli değil mi sizce.ortada yiğit bir veysel bayram var.birde allah var.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın