Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Gündemi "Kent Konseyi" olan toplantı Başak telde yapıldı
 • Facebook da Paylaş
Gündemi "Kent Konseyi" olan toplantı Başak telde yapıldı
 • 05-06-2014
 • 11 yorum
 • 5665 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından organize edilen, toplantı Başak Otelde yapıldı.Toplantıya Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, meclis üyeleri, Siyasi Partilerin ilçe Başkanları sivil toplum kuruluşlarının başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan yöneticiler katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından organize edilen, toplantı Başak Otelde yapıldı.Toplantıya Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, meclis üyeleri, Siyasi Partilerin ilçe Başkanları sivil toplum kuruluşlarının başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan yöneticiler katıldı.

Yemekli olarak yapılan toplantı sonrasında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Muhittin Güney " yerel seçimlerin yapılmasının ardından iki aşkın bir sürenin geçtiğini ifade ederek barış ortamında bir seçim geçirmeleri dolayısı ile bütün siyasi parti temsilcilerine ve ilçede görev yapan güvenlik güçlerine teşekkür etti. Gündemin KENT KONSEYİ olduğunu dile getiren Belediye Başkanı bunun önümüzdeki aydan itibaren başlatılması konusunda toplantıya katılanların düşüncelerini belirtmesini dile geirdi.

Daha Sonra kürsüye gelen Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit ise yaptığı konuşmada " Güzel bir ilçe Kızılcahamam dört yıldan burada yaşamaktan onur ve gurur duyuyorum, 30 Martta seçim yapıldı.bu bir bayrak yarışı her kes bir hizmet için çalışıyor, bundan sonrada bu yarış devam edecek. 30 Marttan sonra Kaymakamlık olarak görev ve sorumluluklarımız biraz daha hafifledi. Bundan sonra yük Büyükşehir ve Kızılcahamam Belediyesinde olacak " dedi.

Toplantıya katılanlardan Yusuf Ziya Ertürk, Esen Ali Sezen, Mehmet Demirbaş ve MUzaffer Eker  söz alarak konu ile ilgili görüş ve düşüncelerini dile getirdiler 

Kızılcahamam kaymakamlığı tarafından Kent Konseyi prosedürü incelendikten sonra önümüzdeki haftalarda oluşturulacak ve heray ilçe sorunlarını tartışacak.

 

Etiketler : Gündemi - "Kent - Konseyi" - olan - toplantı - Başak - telde - yapıldı - -
YORUMLAR
 • Muhittin beye    09-06-2014 01:03

  Başkanın seçim sarhoşluğu ve şişkinşiği henüz geçmişe benzemiyor. Yemekte orada bulunanlardan ve başkanın ruh halinden anlamaya çalıştım, neydi anlamaya çalıştığım başkanın ayaklarının üstüne basıp basmadığı idi ama maalesef henüz basmadığını hissettim. Başkan bu yolda böyle devam ederse maalesef çabuk kaybeder. Başkanım buradan sesleniyorum ... halkın içine inmekten korkma, çekinme.. sen bu halktan oy aldın ve yine bu halktan destek yada köstek bulacaksın. rakiplerin senin kazanamadığın her kişiyi kendi hanesine yazmaya başladı bile, muhalefetinde kalmış olanları bile kendi yanına almayı başarırsan başarılı olursun. Muhittin Güney e buradan sesleniyorum, başkanım biraz silkelen lütfen.. seni seviyoruz ve başarılı olmanı istiyoruz.

 • A.ER   08-06-2014 02:03

  Bu yemekteki maksadı anlamadım.İki aydır belediye içinde kıyım yapanlar bugün birlik ve beraberlik yemeği veriyor.Birlik ve beraberliği bozmadan önce bu düşünülseydi keşke!

 • Sivil Toplum    07-06-2014 18:16

  Birlik beraberlik yemeğine ilçemizde faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinden bazıları çağrılmamış.Bazı okullar es geçilmiş.İnşallah bir art niyet yoktur.Yoksa seçimden önce kendisine çalışan tabana ve örgütlere yazık eder.

 • öğretmen   07-06-2014 17:52

  bazı öğretmenlere yemek verilmemiş diye duydum. doğru mudur? böyle bir çirkinliğe imza atılmış olması üzücü bir durumdur.

 • kızılcahamamlı   07-06-2014 17:17

  her şeyi anladıkta küçük hamamın arka tarafındaki tarihi roma hamamının üst tarafını harfiyatla dolduruyorlar belediye uyuyormu yoksa gaylemi almıyor aynı yazıyıdaha öncede yazdık mahalleli olarak

  0

  0

  • çitak   07-06-2014 20:42

   kardeş orayı bende gördüm oiş ya tarihihamamı yıkmak yada arsa genişletmektir

   0

   0

 • yasemin   07-06-2014 11:30

  kısacası olan oldu giden gitti yapacağımız işlere bakalım yemeği olmuş...herkesin beklentisi çok inşallah herkesi mutlu edecek işler bir an önce yapılır.yalnız şu ana kadar kaplumbağa hızında hadi hayırlısı

 • EĞİTİMCİ   06-06-2014 22:35

  ANADOLU LİSESİNİN UNUTULMASI...!

 • ünal    06-06-2014 15:01

  sayın editör sanada iki laf demeden edemiyecem su işine gelen adama yaltaklık yapmaktan vazgec habercilik hiç bir zaman bu olmadı olamaz seni bu içede herkes tanır bilr yorumlarımı yayınla veya yayınlam umrumda deyil inan ama bu yazdıklarımı okuyacanı biliyoru saten sende mustafa bu yazdıklarımı yayınlayacak yürek yok

 • Durali   06-06-2014 12:07

  Unutulanlar unutmaz. Gün gelir hatırlanır ama zaman geçer köprünün altından çok sular geçer.Yemeğiniz hayırlı muhabbetiniz bol olsun.

 • Veysel BAYRAM   05-06-2014 02:05

  Bu güne kadar Seçim sonrası başlatılan bu güzel istişare (ortamı) çalışma vb. maalesef çok kısa sürdü. Ve dolayısı ile her başkanda bir dönemle kifayet etmek zorunda kaldı. Devamının ve BAŞKANIMIZIN (İlerlerse) veya AK PARTİ BAŞKANLIKLARININ daim olması dilek ve temennisi ile.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın