Ana Sayfa  /    /  Geleceğin Rolandinyosu...Video
  • Facebook da Paylaş
Geleceğin Rolandinyosu...Video
  • 28-02-2007
  • 0 yorum
  • 5440 okunma
Barcelona başkanı Laporta'da, Muhammed için "Bu çocuk bir futbol dahisi. Yüzyılın en büyük yeteneği" dedi

Beşiktaş'ın altyapısında oynayan 12 yaşındaki Muhammed Demirci'nin Barcelona'ya transferi gerçekleştiğinde hem Beşiktaş para kazanacak hem de Muhammed ailesini kurtaracak. Minik Muhammed Barcelona Başkanı Laporta tarafından da geleceğin Ronaldinho'su olarak gösteriliyor

Muhammed'in Barcelona'ya transferi gerçekleşirse ailesi çok yüklü bir para alırken Muhammed de şimdilik ayda 3 bin euro cep harçlığı alacak. Barcelona yöneticilerinin deyişiyle "Muha", İngilizce ve İspanyolca öğrenip futbol oynayacak. Barcelona Beşiktaş'a Muhammed B takıma girdiğinde 1, A takıma çıktığında 3 milyon Euro gibi kademeli bir teklif sunuyor. Ama Mami ailesini yılda sadece bir ay görecek. Boyu uzasın diye her gün hiç sevmediği peyniri yiyecek. Barcelona, Mami'nin ailesini 4 kez İspanya'ya getirecek.

Minik Muhammed'in kasetlerini izleyerek çok beğenen Barcelona kulubü başkanı Laporta'da, "Bu çocuk bir futbol dahisi. Yüzyılın en büyük yeteneği. 5 yıl sonra ikinci Ronaldinho'yu tüm dünya hayranlıkla izleyecek." dedi.

İHA

eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın