Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Filistin'de Katliam Yapan İsrail Kızılcahamam'da Lanetlendi
 • Facebook da Paylaş
Filistin'de Katliam Yapan İsrail Kızılcahamam'da Lanetlendi
 • 25-07-2014
 • 6 yorum
 • 5659 okunma
Kızılcahamam’da belediye ve bazı sivil toplum kuruluşları tarafından İsrail'in Gazze'ye yönelik sürdürdüğü saldırılar protesto edildi. Cumhuriyet Meydanında toplanan kalabalık grup, ''Kızılcahamam’dan Gazze’ye direnişe bir selam, katil İsrail Filistin’den defol, Zulme, İşgale, Siyonizm’e Hayır, bebek katili İsrail’ dövizleri taşıyan grup diye slogan atarak basın açıklaması yaptılar.

Kızılcahamam’da belediye ve bazı sivil toplum kuruluşları tarafından İsrail'in Gazze'ye yönelik sürdürdüğü saldırılar protesto edildi.

Cumhuriyet Meydanında toplanan kalabalık grup, ''Kızılcahamam’dan Gazze’ye direnişe bir selam, katil İsrail Filistin’den defol, Zulme, İşgale, Siyonizm’e Hayır, bebek katili İsrail’ dövizleri taşıyan grup diye slogan atarak basın açıklaması yaptılar.

Grup adına açıklama yapan Eğitim-Bir Sen Kızılcahamam şube başkanı Hacı Ünal “Filistin’de İsrail tarafından yapılan saldırılar ramazan ayına denk getirilip masum sivilleri hedef alan böylesine büyük bir vahşet vicdanlara sığmamakta ve insanlık suçu olarak tarihe geçecektir. Siyonist rejim, bu saldırıyı özellikle ramazanda yapmaktadır. Canlı yayınlardan takip edebildiğimiz kadarıyla sabah namazı saatlerinde ve ezan okunurken saldırılar yoğunlaşmaktadır.

Bu saldırlar Islama yapılan saldırılardır. Kundaktaki bebekler ve küçücük yavrular bu saldırılar altında perişan durumdadır. Yaşamını yitiren Filistinli sayısı yüzlerce dir. Şehir denemeyecek küçücük bir alana 1.5 milyon insanın mahkum edildiği Gazze Şeridi, Siyonistlerce karadan, havadan ve denizden kuşatma altındadır. Gazze bu haliyle dünyanın en büyük açık cezaevine dönüştürülmüştür. Siyonist ablukadan dolayı insanlar normal yaşamlarını en ağır şartlarda sürdürmekte ve bölge İsrail saldırılarına karşı savunmasız kalmaktadır”dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ise  “Yaşanan katliama sessiz kalınmaması gerektiğini belirterek duyarı Kızılcahamamlılara teşekkür ediyorum. Derdimiz insanlık, derdimiz Müslümanlık. Televizyonlar ve sanal alemlerden görmekteyiz ki, masum insanlarımız, kumsalda oynayan bebeklerimiz şehit edilmiş. Buradaki Filistinli kardeşlerimizi destekledik. Fiziki olarak elimizden bir şey gelmiyor yardım yapamıyoruz ama, onlara maddi olarak yardımda bulunabiliriz. Mübarek Ramazan ayında oradaki kardeşlerimize paralar gönderip yardımda bulunabiliriz. dedi.

Daha sonra Cumhuriyet Meydanında Filistin’de şehit olan Müslümanlar için gıyabi cenaze namazı kılındı.

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR
 • Bayram Bedir   30-07-2014 14:55

  Filistin gönlümüz ve dualarımız seninle kahrolsun israil

 • bilirkişi   30-07-2014 12:40

  yorumlarımıza saygı istiyoruz yayınlayın lütfen

 • bilirkişi   28-07-2014 13:54

  yapılan yorumlar neden yayınlanmıyor acaba

 • vedat   27-07-2014 15:55

  Allah dualarınızı kabul etsin.Hadi gidelim de yardım edelim desek kaç kişi gelir acaba?

 • bilirkişi   26-07-2014 00:49

  akp nin ne kadar adamı varsa gelmiş sıkıysa hükümet oraya asker yollasın veya siz gidin onları kurtarmak için burda açtığın kuru kuru pankartla olmaz bu işler.nasılsa yayınlamayacaksınız sizde öğrenin bari editör işidin türkmenlere ne yaptığını görmüyormusunuz onlar a ne olacak ???

  0

  0

  • vatandaş   01-08-2014 21:46

   Bilir kişimisin bilmez kişimisin.Müslüman her yerde müslüman.Müslümanın Arabı Türkü mü olur.Ortadoğudaki tüm katliamların perde arkasında israil var.Mısırda darbe yapan israil, suriyede esedi destekleyen israil, ırakta musulda arapları kürtleri türkleri kesen işidi organize eden israil, ülkemizde karışıklık çıkaran israil, BMyi susturan, etkisiz hale getiren israil.........Oradaki tepki israile, çıbanın başına.Sende kalmışsın türkmenler katlediliyor.Niye sesiniz çıkmıyor diye.Peki söyle bakalım çok bilmiş bey, sen ne yaptın....

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın