Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ev hanımları bu kez şaşırttı
  • Facebook da Paylaş
Ev hanımları bu kez şaşırttı
  • 03-08-2013
  • 1 yorum
  • 5537 okunma
8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiye Kızılcahamam halk Kütüphanesi Müdürlüğü 2012 yılı içinde en çok kitap okuyan yetişkin bayanlar düzeyinde istatistikle belirlenen ilk 3 bayan okuyucu ve Halk Kütüphanesi idarecilerini İlçe Kaymakamı Mustafa Çit kaymakamlık makamında kabul etti

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiye Kızılcahamam halk Kütüphanesi Müdürlüğü 2012 yılı içinde en çok kitap okuyan yetişkin bayanlar düzeyinde istatistikle belirlenen ilk 3 bayan okuyucu ve Halk Kütüphanesi idarecilerini İlçe Kaymakamı Mustafa Çit kaymakamlık makamında kabul etti.

İlçe kütüphanesi tarafından Okuma alışkanlığını geliştirmek, amacı ile ev hanımlarının teşvik edilmesi amacı ile yapılan etkinlikte ilçemizden en çok kitap okuyan üç kişiye ilçe kaymakamı Mustafa Çit tarafından küçük altın ve belge ile ödüllendirildi.

Ev hanımları 8 Mart dünya kadınlar gününde süpriz yaparak herkesi şaşırttı.Onları kermeslerde, toplantılarda hanımların ilgi alanı olarak bildiğimiz işlerde görmeye alışık olduğumuz ev hanımlarını,Toplum olarak okuma alışkanlığımızın olmadığını, okumayı sevmediğimiz bir alanda  ev hanımlarının yapmış olduğu bu davranışın herkese örnek olmasını diliyoruz.

kitap okuyarak herkese örnek olan bayan okurlar Afife Işık (73 kitap), Seher keçeçi ( 57 Kitap), Tülay Çetin ( 42 Kitap) okuyarak ödül almaya hak kazandı ve ödülleri olan küçük altınları aldı. Bu güzel alışkanlığın herkese örnek olmasını diliyoruz.

Etiketler : Ev - hanımları - bu - kez - şaşırttı -
YORUMLAR
  • bir okur   09-03-2013 09:49

    İlçemiz kütüphanesi gerçekten güzel çalışıyor. Kütüphane müdürümüz Tahir beyi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Hanımlarımız çok güzel bir şey yapmışlar.Diğer hanımlara örnek olmalarını dilerim.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın