Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Engelliler günü dolayısı ile belediye yemekli toplantı yaptı
  • Facebook da Paylaş
Engelliler günü dolayısı ile belediye yemekli toplantı yaptı
  • 03-12-2016
  • 0 yorum
  • 5569 okunma
3 Aralık Engelliler günü dolayısı ile Kızılcahamam Belediyesi Soğuksu Termal Otelde ilçemizde yaşayan engellilerimiz için program düzenlendi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından 3 Aralık Engelliler günü dolayısı ile Kızılcahamam Belediyesi Soğuksu Termal Otelde ilçemizde yaşayan engellilerimiz için program düzenlendi.

Akşam yemeği ile başlayan 3 Aralık dünya engelliler günü programına, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney İl dışında olması nedeni ile Başkan Vekili Kemal Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Meclis Üyelerinden Songül Ergelen, Murtaza Güngör, Yusuf Şengül, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Kızılcahamam'da yaşayan engellilerimiz ve aileleri katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen 3 Aralık dünya engelliler günü programında konuşan Kızılcahamam Belediye Meclis Üyesi ve Bedensel Engelliler Derneği Şube Başkanı Yusuf Şengül Hükümetimizin, yerel yönetimlerin ve Belediyemizin engellilerimize sundukları imkanlardan dolayı memnun olduklarını belirterek engelliler adına Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e engellilere vermiş olduğu destek dolayı Plaket hazırladıklarını fakat Belediye Başkanımızın şehir dışında olmasından dolayı plaketi Belediye Başkan vekili Kemal Öztürk'e takdim etti.

Belediye Başkan Vekili Kemal Öztürk yapmış olduğu konuşma da tüm engellilerimizin Engelliler gününü kutluyor hepimiz birer engelli adayı olduğumuzu unutmamalıyız diyerek, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e Kızılcahamam Belediyesi Engelliler Koordinasyon merkezi sorumlusu ve Belediye Meclis Üyesi Yusuf Şengül'e dernek sorumlusu Filiz Yavuz'a teşekkür ederim dedi.

3 Aralık engelliler günü programına katılan yaklaşık 200 engelli ve aileleri Belediye personelimiz Cenk Güngör'ün söylediği birbirinden güzel şarkılarla gönüllerince eğlendiler.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın