Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Enerjisa Fatura Ödeme Noktası Sabah:08.30-17.30 arası açık
  • Facebook da Paylaş
Enerjisa Fatura Ödeme Noktası Sabah:08.30-17.30 arası açık
  • 09-04-2020
  • 1 yorum
  • 5147 okunma
Kızılcahamam‘da faaliyetlerine devam eden Enerjisa Kızılcahamam İşlem Merkezi fatura ödemelerinde aksaklık yaşanmaması için hizmetine aralıksız devam ediyor.
FATURA ÖDEME NOKTASI HAFTA İÇİ 08:30 - 17:30 ARASI AÇIK OLACAK
 
Ülkemizin yaşadığı zor günlerde her zaman müşterilerinin yanında olan Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) , Enerjisa müşterilerinin tek noktada birçok işlemi tek seferde gerçekleştirebilmesine olanak sağlanıyor. Müşteriler, kaliteli hizmetten yararlanırken zamandan da tasarruf ediyor.
 
Birçok iş yerinin kapandığı ve esnek çalışma sürecine girmesi bankaların, PTT’nin fatura tahsilatlarına ara vermesi sebebiyle bizler müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için çalışma saatlerimiz olan hafta içi Sabah 08:30 12:30 / 13:30-17:30 arası Enerjisa İşlem Merkezlerinde geniş bir hizmet yelpazesinde abonelik, tahliye, taşınma (nakil) ve fatura ödemeleri işlemlerinin yanı sıra merkezlerde elektrik ile ilgili her türlü başvuru, şikâyet ve diğer talepleri alınmakta, müşteri memnuniyeti çerçevesinde karşılanmaktadır. Ayrıca elektrik başta olmak üzere, su ve cep telefonu faturaları da dâhil olmak üzere geniş yelpazede fatura ödeme imkânı sağlayan Enerjisa İşlem Merkezleri’nde (EİM) yapılan nakit elektrik faturası ödemelerinde müşterilerden işlem bedeli alınmıyor.
 
Karşıyaka Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Bilgin Sokak No:27/D Kızılcahamam, Ankara adresinde yer alan Enerjisa Kızılcahamam İşlem Merkezi; hafta sonları kapalıdır
 
YORUMLAR
  • vatandaş   14-04-2020 00:48

    doğalgaz faturalarımızı neden bankadan ödeyemiyoruz. Lütfen bu konuyu dile getirin.Evde kalmamız gereken bir dönemde fatura ödemek için gitmek zorundayız.Neden

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın