Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Emit Fuarı Başladı Kızılcahamam'dan birçok ürün var
  • Facebook da Paylaş
Emit Fuarı Başladı Kızılcahamam'dan birçok ürün var
  • 25-01-2018
  • 0 yorum
  • 6033 okunma
Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Emitt Fuarı 25-28 Ocak 2018 tarihlerinde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde açıldı

ITE Turkey tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve THY'nin kurumsal sponsorluğunda, TÜROFED ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) iş birliğiyle düzenlenen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde başladı.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ve İstanbul Valisi Vasıp Şahin'in katılımıyla gerçekleşen açılış töreni ile start veren fuarda Kızılcahamam Belediyesi Ankara standında yerini alarak ilçemizin tanıtımını gerçekleştirmeye başladı.

İlçemizin tanıtımının gerçekleştirileceği standımızda görevli personellerimiz tarafından yöresel ürünlerimiz, Gözleme, Bazlama, Erişte, Su, Maden Suyu, Taze Kuru, Famous kolonyaları, Nevbahar Kolonyaları, Yöresel Kozalak Kahveleri,  Kozalak Reçeli ve bir çok ürünümüzün tanıtımı yapılacak. Ayrıca belediye tarafından hazırlatılan broşürler ve promosyonlarla ilçemizin doğal özellikleri ve güzellikleri tanıtılacak.

Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Emitt Fuarı  25-28 Ocak 2018 tarihlerinde Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde açık olacak fuarda ilçemizin standını ziyaret etmeye İstanbul'da bulunan tüm hemşerilerimizi de davet etti.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın