Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Elazığ ve Malatya Depremzedelerine Bir TIR Dolusu Yardım
  • Facebook da Paylaş
Elazığ ve Malatya Depremzedelerine Bir TIR Dolusu Yardım
  • 27-01-2020
  • 0 yorum
  • 3556 okunma
Kızılcahamam Belediyesinin organize ettiği yardım kampanyasına Kızılcahamamlılar yoğun ilgi gösterdi.

Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle Kızılcahamam ilçesinden toplanan insani yardım malzemesi yola çıktı.
Elazığ'da meydana gelen depremin ardından Kızılcahamam Kaymakamlığı ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından başlatılan kampanya ile toplanan bir TIR dolusu yardım malzemesi deprem zedelere ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Belediye Başkanı Süleyman Acar, "Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğünde deprem bizleri derinden üzdü. Elazığ halkının acısını içimizde hissediyoruz. Kızılcahamam Belediyesi olarak depremin yaralarını bir nebze olsun sarmak adına Kaymakamlığımız ile birlikte yardım kampanyası başlattık. Halkımızın seferber olmasıyla birlikte kısa sürede bir tır insani yardım malzemesini toplayarak deprem bölgesine ulaşmak üzere yola çıkardık. Dualarımız ve kalbimizle Elazığ halkının yanındayız. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim ülkemizi her türlü afetten muhafaza eylesin. Yardım malzemesinin toplanmasında başta hayırsever vatandaşlarımız olmak üzere belediyemiz, Kaymakamlığımız personeli ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun" dedi.

Vatandaşların yoğun talebi üzerine yardım toplama işlemi yarında devam edileceğini açıklandı.

 

Etiketler : Elazığ - ve - Malatya - Depremzedelerine - Bir - TIR - Dolusu - Yardım -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın