Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Eğitim Bir-Sen Kızılcahamam şube başkanlığında seçim vardı
  • Facebook da Paylaş
Eğitim Bir-Sen Kızılcahamam şube başkanlığında seçim vardı
  • 09-10-2018
  • 1 yorum
  • 6431 okunma
Eğitim Bir-Sen Kızılcahamam temsilciliği için bugün imam hatip ortaokulunda seçim yapıldı

Eğitim-Bir-Sen Kızılcahamam Şubesi, Kasım ayında yapılacak Olağan Kongre’de yönetim organlarını seçecek delegeleri ve ilçe temsilcilerini belirlemek amacıyla delege ve temsilci seçimi gerçekleştirdi.
Kızılcahamam İmam Hatip Ortaokulunda yapılan seçimde, daha önceden delegelik başvurusu yapan adaylardan oluşan listede genel kurulda oy kullanacak delegelerin yanında ilçe, temsilcileri de belirlenmiş oldu.

Kızılcahamam Eğitim Bir-Sen’in yapmış olduğu delege ve temsilci seçiminin adeta bir demokrasi şöleni havasında gerçekleştiğini ifade eden Şube Başkanı Hacı ÜNAL şunları söyledi, “Üyelerimizin yoğun katılım gösterdiği seçim, çok samimi bir ortamda gerçekleşti. Oy kullanmaya gelen, gelemeyen birlikte yol yürüdüğümüz tüm üyelerimize en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.
Kızılcahamam şube seçimlerinde Şube Başkanlığına Hacı Ünal tekrar seçilirken, Asuman Arslan, Ahmet Çakıroğlu, Bekir Yılmaz, Metehan Gülşen, Gürkan Hazar, İsmail Rol yeni yönetime seçilen isimler oldu.

YORUMLAR
  • Ebsli    09-10-2018 07:10

    Demokrasi şöleni birden fazla aday arasında yapılan seçimde olur.Tek aday olan yerde seçim filan olmaz.Sadece göstermelik seçim olur.Yeni yönetimin yapacağını sanmıyorum ama, sık sık okulları ziyaret etmelerini öğretmenlerin sorunlarını en tepeye iletmelerini istiyorum. Sırtını hükümete yaslayan bir sendika olmaktan çıkmasını istiyorum. Gerçi aynı başkanla bunları görmek imkansız ama neyse.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın