Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Eğerli Kuzören Köyü 8.Olağan Kongresini Yaptı
 • Facebook da Paylaş
Eğerli Kuzören Köyü 8.Olağan Kongresini Yaptı
 • 26-12-2014
 • 4 yorum
 • 6165 okunma
Kızılcahamam Eğerli Kuzören Köyü Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 8. olağan kongresini Ankara Akdere'de bulunan dernek binasında yaptı.

Kızılcahamam Eğerli Kuzören Köyü Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 8. olağan kongresini Ankara Akdere'de bulunan dernek binasında yaptı. 

Dernek üyelerinin yarıdan fazlasının katıldığı birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşen kongrede eski başkan Şükrü Coşar yola devam dedi. Tek adayla gidilen kongrede 60 TL olan dernek aidatları 120 TL ye çıkartıldı. Dernek üyeleri  her yıl gerçekleştirilen ve geçtiğimiz yıl masraflı olması dolayısı ile yapılamayan köy şenliklerinin tekrar yapılması yönünde karar verdi.

Dernek Başkanı Şükrü Coşar tekrar seçilmesi dolayısı ile yaptığı teşekkür konuşmasında bundan böyle hizmetlerine devam edeceklerini, sadece cenaze kaldıran dernek değil köyüne daha çok hizmet getiren bir dernek olacaklarını, köy muhtarı ile birlikte önümüzdeki yıl Gölcük Mahallesinin yolunun yapılması ve yaylaya Elektriğin gelmesi için çalışmalarının bütün hızıyla devam edeceğini dile getirdi.

YORUMLAR
 • memo   27-12-2014 20:18

  birşey dikkatimi çekti herkesin suratı bi karış bu nasıl kaynaşma nasıl kongre sanki vatan elde gittide nasıl kurtaracagız onumu hesablıyonuz aidat 60dı 120 olmuş herkes böyle asık suratlı olursa yeni üyeler gençlere nasıl sevdireceksiniz dernegi köyü

 • harun   26-12-2014 23:07

  Yeni yüzler gelse güzel olurdu.Sorarsan dernek beşkenlerı derneği hep bırakacağız derler lakin koltuk tatlı bırakamazlar.

 • Bayram BEDİR   26-12-2014 21:38

  Yeni dönemde başarılar dilerim.

 • yazık bize    26-12-2014 01:45

  sene olmuş 2015 biz daha yaylamıza elektirik getirmeyi konuşuyoruz bu saate kadar gelmemiş gelmesin beyler gerek yok!

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın