Ana Sayfa  /  Köylerimiz  /  Eğerli Başköy köy konağı açılışı yapıldı
 • Facebook da Paylaş
Eğerli Başköy köy konağı açılışı yapıldı
 • 07-10-2014
 • 8 yorum
 • 6086 okunma
Eğerli Başköy Köy konağı açılışı bayramın üçüncü günü Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney bölge milletvekili Muhittin Güney ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile yapıldı

Eğerli Başköy Köy konağı açılışı bayramın üçüncü günü Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney bölge milletvekili Prof.Dr.Emrullah İşler  ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile yapıldı.

Kızılcahamam Eğerli Başköy Derneği ve hayırseverlerin katkıları ile yapılan Köy Konağı açılış programına Belediye Başkanı Muhittin Güney, bölge milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Kaymakam vekili Murat Duru, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ve Belediye Meclis üyeleri hazır bulundu.

Törenin açılış konuşmasını dernek başkanı Ahmet Kızılca yaptı. Kızılca konuşmasına “ köyün ihtiyaçlarını karşılamayan eski derneğin yanına ek olarak yapılan dernek binasının yapılması için maddi ve manevi katı veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Muhittin Güney “ başkan olduğumda dernek başkanımız ve muhtarımız bizi ziyaret ederek, böyle bir bina yapmak istediklerini belirterek bizden de yardım istediler,  belediye olarak köy konağının yapımı için elimizden gelen yardımı esirgemedik.  Onlar da biran önce başlayıp kısa bir sürede de tamamlayıp açılışa hazır hale getirdiler. Bu yüzden çok mutluyuz, Cenab-ı Allah bizlere bu şekilde tesisler açmayı nasip eder inşallah” dedi.

Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler; Köylülerin ve Katılımcıların Kurban Bayramını Kutlayarak Köy Konağının kısa bir zamanda temelleri atılmış ve biran önce bitirilen bu konakta bir rekora gidilmiş bundan dolayı Köy Dernek başkanımızı Muhtarımızı ve siz değerli Baş köylüleri tebrik ediyorum. Bu eserde çok büyük emeği olan Başta Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in teşvikiyle bu bina yapıldı huzurlarınızda teşekkür ediyorum ve emeği geçen herkesi kutluyorum dedi.

Eğerli Başköy köy meydanına yapılan köy konağının açılış Kurdelesini 

YORUMLAR
 • Hüseyin SARI Yağcıhüseyin Köyü Dernek Başkanı   14-10-2014 15:50

  İlçemiz Eğerli Başköy Köy Konağı yeni binasının Hemşehrilerime hayırlı olmasını diler Yapılışında maddi manevi emeği geçenlerden Allah razı olsun.

 • Hasan Yılmaztürk   09-10-2014 22:19

  Süt ağzımızı yaktı ama 2009 bir kez daha deneyelim dedik ama süt yine ağzımızı yaktı. AK PARTİ 'li Başkan Başkanlar 6 ayda değil 5 yılda iki WC'ilede kalsalar bundan sonra MHP adayımı asla.

 • kadir   09-10-2014 15:18

  editör arkadaşım boyle şeyleri haber yapana kadar eski bakanımızın twiter uzerinden işid terör örgütü ile ilgili yaptığı paylaşımlarıda haber yapsanızya.

 • HAYIRLI OLSUN   08-10-2014 21:03

  İlçemiz Eğerli Başköy Konağı yeni binası hemşerilerimize hayırlı olsun, Yapılışında maddi ve manevi olarak Emeği geçenlerden de Allah Razı olsun. Durmuş KARATAŞ Kızılcahamam Akçaören Köyü Dernek Başkanı

 • şinasi   08-10-2014 17:21

  Belediye verdiği sözü tuttuysa bravo daha önce birçok sözü pas geçtiler.

 • Abdullah ATMACA   08-10-2014 15:44

  Açılışımıza katılan değerli bölge milletvekilimiz, belediye başkanımız, kaymakam vekilimiz, siyasi parti yöneticilerimiz, muhtarımız, dernek başkan ve yöneticilerimiz ve misafirlerimize teşekkür eder bu eserin yapımında başta dernek başkanımız olmak üzere emeği geçenden,maddi manevi katkılarda bulunan vatandaş ve köylülerimize sonsuz şükranlarımızı sunarım. Allah hepinizden razı olsun.Bu işin siyaseti olmaz. Orada bir hizmet binası yapılmış vatandaşımız için. Hayırla huzurla kullanmak dileğiyle. Allah'a emanet olun.

 • Ali   08-10-2014 09:19

  6 ayda iki tuvalet bi köy konağı hızlı çalışıyorlar :)

 • Veysel BAYRAM   07-10-2014 14:24

  Söyleyene değil söyletene bak. "Eğerli Başköy Köy konağı açılışı bayramın üçüncü günü Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney bölge milletvekili Muhittin Güney ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile yapıldı." tekraren yazılmasındaki hikmet sayın başkanın üçlü olmanın gücü ile çok çalışıp, Muhterem Emrullah İŞLER katkılarıyla siyaset yapılması gereken alanlarda çok gezerek (görünerek) RESEN Milletvekilliğine aday gösterilmesi dilek ve temennisi ile.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın