Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Doğalgaz'da yazlıkçıların işi çözüldü
 • Facebook da Paylaş
Doğalgaz'da yazlıkçıların işi çözüldü
 • 27-12-2017
 • 3 yorum
 • 6027 okunma
Kızılcahamam'da Doğal gaz kullanan yazlıkçıların işi çözüldü.

Kızılcahamam Haber olarak önceki gün K-GAZ ile ilgili yaptığımız haber ile ilgili olarak şirket sitemize konu ile ilgili olarak bir açıklama gönderdi.Eski sisteme dönüyoruz demese de yazlıkçıları mağdur etmeme konusunda müjdeyi verdi.

K-Gaz  tarafından Kızılcahamam Habere yapılan açıklamada şöyle şirket merkezimizin 12.05.2017 tarihi itibari ile banka otomatik ödeme talimatları ve online banka tahsilatları iptal edilmiş abonelerimize sistemde kayıtlı cep telefonları ve kurumumuz internet sitesinden gerekli duyuru yapılmıştır.İlerleyen süreçte bu durumun değişmesi halinde yine tarafımızca abonelerimize bilgilendirme yapılacaktır.

Yazlıkçı abonelerimizi mağdur etmeme adına Aralık 2017  (geçmiş dönem hariç) 50 m3 altında borcu olan yazlıkçı abonelerimize gaz kesme işlemi uygulanmayacaktır.Dolayısı ile açma kapama ücreti yansıtılması da söz konusu olmayacaktır. denildi.

Not: 50 m3 altında gaz kullanan ve Kızılcahamam'da oturanlar borcunu ödemediği takdirde gazı kesilip açma kapama bedeli yansıtılacaktır bilginize

 

İLGİLİ HABER 

Doğalgaz'da yazlıkçılar isyanda

 

 

 

.

YORUMLAR
 • Abdullah Kocayiğit   13-12-2018 21:00

  Ankara dışında ikamet edenler onlıne sistemle doğalgaz borcunu ödüyordu,şimdi ise o sistemi yüklenici firma kapatmış,üç beş kuruş için bu kadar insan mağdur edilmemeli,maddi zorluk çekiyorsa,başka firmaya verilmeli.Çünkü anılan firma abonelerini uzun zamandan beri mağdur ediyor.ilgililere duyurulur.Eğer bu durum kısa sürede çözülmezse durumu CİMER"e bildireceğiz.

 • Abdulkadir Alaylı   29-12-2017 21:55

  Kızılcahamam doğalgaz,bu işi beceremiyor,kızılcahamam dışında oturanlar mağdur,yetkililerde devreye girmiyor.Kendi web sitesini zar zor kurmuş fakat oda online işlemlere kapalı.Herhalde mali açıdan zor durumda.Dikmen'deki gayrimenkullerini satışa çıkarmış.

 • serkan   27-12-2017 07:58

  online banka tahsilatları geri getirilmeli. fatura ödemek için neden hayatımdan yarımsaat çalıyolar.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın