Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Doğalgaz'da yazlıkçılar isyanda
 • Facebook da Paylaş
Doğalgaz'da yazlıkçılar isyanda
 • 25-12-2017
 • 4 yorum
 • 5850 okunma
Kızılcahamam K-Gaz tarafından banka ödemelerinin iptal edilmesi abonelerin tepkisine neden olmaya devam ediyor.

Kızılcahamam K-GAZ tarafından geçtiğimiz ay iptal edilen banka ödemeleri ve otomatik talimatlara abonelerin tepkisi devam ediyor.

6464 abonesi bulunan Kızılcahamam K-GAZ  banka ve otomatik ödemeleri iptal etti. Aboneler şirketin Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerindeki tahsilat merkezinden şimdi ödeme yapmaya başladı. Turizm şehri olan Kızılcahamam'da küçümsenemeyecek kadar büyük bir kitlede yazlıkçı olarak ilçeye  yazları gelip kışları gidiyorlar, bunlar Türkiye'nin değişik illerinde yaşayan insanlar, aylık 5-10 TL tutarındaki Gaz faturalarını nasıl ödeme yapacaklar, herkesin bir tanıdığı maalesef olmuyor, K-GAZ bu abonelere açma kapama ücreti yansıtacak mı ? vatandaşlar bunu merak ediyor.

10 TL değerindeki bir faturaya 30 TL açma kapama parası mı?  ödeyecek, şirket neden bir açıklama yapmıyor. 6464 abonesi olan bir şirket bir kısa mesaj atarak banka ödemelerini iptal ettiğini duyurdu. Neden banka ödemeleri iptal edildi, tekrar ne zaman bu ödemeler başlayacak, küçük faturalara açma kapama ücreti yansıtılacak mı? Kızılcahamam'lılar ve aboneler K-GAZ dan bu soruların yanıtını bekliyor  

Etiketler : Doğalgaz'da - - yazlıkçılar - isyanda - -
YORUMLAR
 • Furkan Adıgüzel   29-12-2017 22:03

  Bu firma bu işi yapamıyorsa elinden alıp,başka firmaya vereceksin.Vatandaşın sorununa kulak asmıyorsunuz.Zaten sizlerin en büyük sorunu denetim yapamamanız.

 • Vatandaş   27-12-2017 15:41

  Kardeşim bu iş yazlıkçı kışlıkçı meselesi değil, hangi çağda yaşıyoruz.Otomatik ödemesi olmayan firma mı kaldı.EPDK ve BİMERE şikayet edin.İnsanları elinde fatura çile çektirmesinler.Halbank olmazsa başka bankayla anlaşsınlar.Eğer şirketin kendi problemi varsa geçici olarak önlem alsınlar.Vatandaşa desinlerki açık açık;Arkadaş bizim finansal sıkıntımız var.2-3 ay faturayı elden alacağız.Bu zaman içinde faturasını geç ödeyene açma kapama yapmıyacağız.Yüzde bilmem ne gecikmi zammı uygulanacak.Bu süre zarfında gişelerimiz Akşam sabah 08.00- 21.00 e kadar ve cumartesi dahil açık desinler.Vatandaş memur işçi yetişemiyor.Akşam gitsin yatırsın, cumartesi gitsin yatırsın. Ama vatandaşa çözüm olmaz ise şikayet etsin.

 • Alaattin Burhan   26-12-2017 23:00

  Aynı sorun kışlıkçılarda da var. Ben yazın köydeyim, kışın Kızılcahamam'da kalıyorum. On liralık fatura için köyden gelmek, faturayı takip etmek büyük sıkıntı yaratacak. Biran önce çözüm getirilmelidir.

 • Cihan   26-12-2017 18:04

  Ben bir olay anlatayım, yorumu siz yaparsınız... "Eyüp Sabri Tuncer Kolanya firması Arge mühendisleri ve satış ekibi satışlar azalınca bir toplantı yapmışlar.Satışları nasıl artırız diye.Değişik fikirler ortaya atmışlar ama sonuçta bir çare bulamamışlar.En son odaya çay getiren çaycıya gırgır olsun diye, sende fikrini söyle demişler.O da bundan kolay ne var demiş.Ceketinin yakasındaki toplu iğneyi çıkarıp kolanyanın deliğini büyütmüş.Bu fikri beğenmişler aynen uygulamışlar.Sonuçta satışlar hızla artmış." Şimdi bizimkilerde bakmış Kızılcahamamda yazlıkçı çok.Otomatiği iptal edip, açama kapama parasıyla bu işi götürecek.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın