Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Doğa Sporları Gönüllüleri Hafta Sonunu Doğada Geçirdi
  • Facebook da Paylaş
Doğa Sporları Gönüllüleri Hafta Sonunu Doğada Geçirdi
  • 19-11-2019
  • 0 yorum
  • 3212 okunma
Kızılcahamam Doğa Sporları Gönüllüleri ilçe kaymakamı ve Belediye Başkanı ile birlikte Kızılcahamam'ın güzelliklerini yürümeye devam ediyor

Kızılcahamam Doğa Sporları Gönüllüleri tarafından hafta sonu yapılan yürüyüşe Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman ACAR, Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak, Belediye Meclis üyesi Adem Emin Atakul, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ali Dede Ünal, Ersan Ünlü ve Mustafa Özdemir  katıldı.

Doğa severliği ile ön plana çıkan ve ilçemize geldiği günden buyana Kızılcahamam'ın güzelliklerini tanıtmak ve bu güzellikleri yaşamak için Kızılcahamam Doğa Sporları Gönüllüleri adından bir grup oluşturarak Belediye Başkanı Süleyman Acar ile birlikte Kızılcahamam'ın güzelliklerini her hafta değişik bir güzergahta doğanın güzelliklerini adımlıyorlar.

Bu hafta Soğuksu Milli Parkı Göllü Mevkiinden başlayan gökdere mevkiini takip ederek  Kızılcaören Yaylasını takip eden yürüyüş Javsuda son buldu. Kızılcahamam Doğa Sporları Gönüllüleri 17 km yol kat ettiler.Yürüyüşü katılanlar çok güzel bir günde ve havada yapılan dağ yürüyüşünün muhteşem olduğunu dile getirdiler. Hiçbir olumsuzluk yaşanmadığı katılımcılar temiz havayı teneffüs ederek her karesi muhteşem doğa güzelliklerinde fotoğraf çekme şansı yakaladı.

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın