Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Devlet bakanı Beşir Atalay esnafı gezdi
  • Facebook da Paylaş
Devlet bakanı Beşir Atalay esnafı gezdi
  • 03-07-2007
  • 1 yorum
  • 5552 okunma
Devlet Bakanı ve başbakan yardımcısı Prof.Dr.Beşir Atalay Kızılcahamam’da parti çalışmalarına katıldı.Kızılcahamam da seçim çalışmalarına katılan devlet bakanı ve başbakan yardımcısı Beşir Atalay Ak Parti

Devlet Bakanı ve başbakan yardımcısı Prof.Dr.Beşir Atalay Kızılcahamam’da parti çalışmalarına katıldı.Kızılcahamam da seçim çalışmalarına katılan devlet bakanı ve başbakan yardımcısı Beşir Atalay Ak Parti Kızılcahamam ilçe teşkilatının düzenlediği bazı programlara katıldı.

Kızılcahamam’da yapılan parti programına Devlet Bakanı Beşir Atalay genel başkan yardımcısı Reha Denemeç ,Prof.Dr.Emrullah İşler,Doç.Dr.Aşkın Asan katıldı köy programları çerçevesinde ilçenin köylerinde yapılan etkinliklere katılan milletvekili adayları burada parti çalışmalarına katıldı.

Ankara’nın sıcak ortamından Kızılcahamam’ın serin yaylalarına seçim çalışmalarına gelen vekiller halkın gösterdiği yoğun ilgisi ile karşılaştılar.Eğerli Başköy 11.yayla şenliklerine katılan devlet bakanı burada yapılan girişleri izledi.Daha sonra Kızılcahamam’a dönen bakan ve beraberindeki heyet Pazar yerindeki esnafı dolaşarak onlarla sohbet etti.

Buradan ak parti seçim bürosu açılışına katılan devlet bakanı ve başbakan yardımcısı Beşir Atalay milletvekili adayları ile birlikte seçim bürosu açılışını yaptı.Partili hanımlarla sohbet eden bakan Atalay buradan Kızılcahamam Belediye Encümeni Yusuf Bayrakçının oğlu Fatih Bayrakçı nın nişan yüzüklerini takarak yeni ifte mutluluklar diledi.

Buradan Asya Termal Tesislerine geçen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Prof.Dr.Beşir Atalay Ak Parti tarafından düzenlenen ve Kızılcahamam daki sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticilerinin katıldığı yemekli bir toplantıya katıldı.Burada yaptığı konuşmada şunları söyledi.2002 de biz iktidarı hazine tım tıkır borçlar çoğalmış ülke bir kriz geçirmiş böyle bir hükümet devraldık aradan geçen beş yılın sonunda ise krizin adının bile alınmadığı istikrar ve güven ortamında bir seçime gidiyoruz.

Türkiye büyük ve zengin bir ülke yapamayacağı hiçbir şey yok Yeni dönemimiz sosyal yapının daha ağırlıklı ele alınacağı ve kaynakların daha bol kullanılacağı bir dönem olacak  biz şimdi diyoruz ki gelin bu güven devam etsin ekonomi düzelsin enflasyon daha da aşağılara insin bu güven ortamı bozulmadan ülkeyi koalisyona telsim etmeyin.dedi

Etiketler : Devlet - bakanı - Beşir - Atalay - esnafı - gezdi -
YORUMLAR
  • ipek ayhan   13-07-2007 21:55

    AKCAY MAH . DERE SOK. ÖĞRETMENLER SİTESİ ÖNUNDEKİ PARKA NE OLUYOOOO. SAYIN BESİR ATALAY BİDE BELEDİYENİN YAPTIRTIGI PARKLARA GELSE. ORADA OTURAN EVHANIMLARINI Bİ DİNESE...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın