Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri
  • Facebook da Paylaş
Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri
  • 01-01-1970
  • 1 yorum
  • 5423 okunma
Kızlcahamam Belediyesi tarafından bu yıl Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri dolayısı ile kutlama yapılıyor
Kızılcahamam Belediyesi Milli Bayramların coşkulu bir şekilde kutlanması için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Kültür etkinliği düzenliyor.
Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 29.10.2010 Cuma günü Saat: 19.00 da Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Kültür Merkezi Sultan Fatih Toplantı Salonunda yapılacak.
 
Kızılcahamam Belediyesi 29 Ekim Kültür Etkinlikleri kapsamında yapılacak olan program da Ateş yutan adam, İp üstünde Bisiklet Şovu, İki Eliyle ateşli 8 adet çember top çevirme, Çocuklar ve Halkımız için çeşitli yarışmalar düzenlenerek Gözde Anıl ve Ferdi Gürses konseri vardır. Etkinliğimize Tüm İlçe Halkımız ve Misafirlerimiz Davetlidir.
 
Tarih : 29.10.2010
Saat   : 19:00
Yer    : Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Kültür Merkezi Sultan Fatih Toplantı Salonu
YORUMLAR
  • Boray GÖKTAŞ   27-10-2010 21:51

    Öncelikle şu nu belirtmek isterim benim eşime iş imkanı veren ve Hediyelik Eşya Mağazasını (Akasya termal yeni binası içinde) teslim eden ve evime 2nci bir maaş için güvenen başta CHP ilçe Bşk.nı ve yönetimde görev alan ve mesai arkadaşları ile, benim dostluğumu hak eden tüm Kızılcahamam halkının ve burda görev yapan mekmetciklerimizin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.Bana ve aileme güvenen tüm dostlarımı selamlıyorum.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın