Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Kampanyasına
  • Facebook da Paylaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Seçim Kampanyasına
  • 01-06-2018
  • 0 yorum
  • 5656 okunma
Ak Parti Kızılcahamam İlçe Teşkilatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına bağışta bulundu

AK Partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek olmak üzere bağış yaptı.

AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar ve beraberindeki partililer, Ziraat Bankasının Kızılcahamam Şubesi önünde toplandı.

Acar, burada yaptığı açıklamada, yapılan bağış miktarının önemli olmadığını, taraflarını belli etmek için bir araya geldiklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek olmak üzere teşkilat olarak bağışta bulunulmasıyla ilgili çalışma başlattıklarına değinen Acar, "Miktar olarak değil, sayısal olarak kampanyaya destek vermek için çalışıyoruz. Burada beş liranın on liranın ya da bin liranın önemi yok, burada önemli olan seçim kampanyasında biz Kızılcahamamlılar olarak Cumhurbaşkanımıza vatandaşlarımızın desteğidir." dedi.

Vatandaşların da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek konusunda duyarlı davrandıklarını vurgulayan Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar , AK Parti Kızılcahamam ilçe Başkanlığı olarak kampanyaya destek için "sen de destek ol" sloganıyla çalıştıklarını ifade etti.

Ziraat Bankasına yapılan bağış kampanyasına Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri Durali Uygun, Kemal Öztürk, Adem Emin Atakul, Songül Ergelen, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, SKM Başkanı Yusuf Öztürk, Ak Parti ilçe teşkilatı vatandaşlar da katıldı.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın