Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Coşkun Ünal'dan Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti
 • Facebook da Paylaş
Coşkun Ünal'dan Belediye Başkanına Hayırlı Olsun Ziyareti
 • 09-04-2019
 • 3 yorum
 • 3496 okunma
İyi Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Coşkun ÜNAL bugün belediye başkanı Süleyman ACAR'I makamında ziyaret etti.

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Coşkun Ünal ve İyi Parti Belediye Meclis Üyeleri Zekai Aydın, Ali Altınok ve Mehmet Çağlar Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ziyaretlerinden dolayı İyi Parti Belediye Başkan Adayı Coşkun Ünal ve İyi Parti Belediye Meclis Üyeleri Zekai Aydın, Ali Altınok ve Mehmet Çağlar’a teşekkür ederim dedi.

YORUMLAR
 • Çıtak   09-04-2019 23:32

  Bizim Coşkun ü şahsen çok severdim amma bu iyi parti denen ne olduğu aslında çok iyi bilinen partiye geçti, yazık etti. Bağımsız olsa idi daha çok oy alırdı. Bir de ülkücüyüm deyip milliyetçiyim deyip vatan millet Sakarya diyenlerin bu chp hdpkk iyi destekli mansurun peşinden gidip Bozkurt işareti yapanları da Allah islah etsin.Ak partiye kızıp açılım yaptı Barzani’yle kol kola girdi meğri megri türkü söyledi diyenler, sosyal medya üzerinde adlarının soyadlarının önüne TC yazanlar , ne oldu da PKK nın desteklediği mansura oy verdiniz, tüküreyim sizin ülkücülüğünüze...(MHP li kardeşlerim hariç)

  0

  0

  • vedat   12-04-2019 00:14

   Çıtak kardeş gözlük tak.iyi göremiyorsun

   0

   0

  • ABDULLAH   10-04-2019 08:43

   SAYIN ÇITAK doğru söyle, bir önceki belediye seçiminde sen ve diğer ülkücüler Mansur a oy vermediniz mi. Şimdi ne oldu da adamlar vatan haini oldu. Ayrıca Meral ı vatan haini fetöcü yaptınız. delili yoksa bu bir iftiradır. ve bunun MAHŞERde hesabı vardır. Eğer inanıyorsan o GÜNE... Haa bide şu var siyaset değişik bi şey bir sonraki seçimde bu hain dediklerine oy verme durumunda olabilirsin. GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ.. Sallarken dikkat etmek lazım.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın