Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çocuklar Yaşadı Mahallede Şenlik Var Kızılcahamam'da
  • Facebook da Paylaş
Çocuklar Yaşadı Mahallede Şenlik Var Kızılcahamam'da
  • 16-08-2015
  • 0 yorum
  • 5772 okunma
Ankara Büyükşehir Belediyesi çocuklara yönelik şenliği onların ayağına getiriyor.

Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen “Mahallede Şenlik Var”Panayırları Yaz Akşamlarına Renk Katan Dopdolu Programıyla 29 ağustos – 1 Eylül tarihlerinde Kızılcahamamlılarla buluşuyor.

Başkentlilerin vazgeçilmezi “Mahallede Şenlik Var” panayırları, eğlendirmeye devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen “Mahallede Şenlik Var” panayırları, bu yıl da iki farklı koldan Başkent’i gezerek yaşlı, genç, çocuk tüm Başkentlilerin ayağına eğlenceyi götürüyor. 

Okulların kapanmasının ardından start alan “Mahallede Şenlik Var” panayırları, okulların açılacağı 15 Eylül'e kadar Başkentlileri eğlendirmeye, güldürmeye, çeşitli yarışmalarla tatil keyfi yaşatmayı sürdürecek. 
Sıcak yaz akşamlarında tatile gidemeyen ailelerin buluşma adresi haline gelen panayırlar, bu yıl da Sincan, Altındağ,Yenimahalle, Keçiören ve Mamak’ta birbirinden farklı aktiviteleriyle yüz binlerce Başkentli'nin akınına uğradı. Ağustos ayı süresince de Bala’dan Şereflikoçhisar’a, Haymana’dan Evren’e kadar farklı alanlarda kurulan panayırlar, 15 Eylül'e kadar Başkent’i ilçe ilçe, mahalle mahalle gezerek vatandaşlara keyifli zaman geçirtecek.
“Mahallede Şenlik Var” panayırlarında her yaştan Başkentli'nin büyük ilgi gösterdiği Moğolistan Sirki'nin gösterilerinin yanı sıra şişme oyuncak grupları, itfaiye arabaları, Mini go-kartlarda saatler geçiren çocukların eğlence dolu kahkahaları, gecenin sessizliğinde yankılanıyor… 
Keyifli seyrin yanı sıra çok sayıda oyun gruplarıyla çocuklara unutulmaz bir eğlence imkanı sunan ve halen Sincan Salı Pazarı'nda devam eden "Mahallede Şenlik Var" panayırlarının 29 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında Kızılcahamam Cumhuriyet meydanında çocuklarla buluşacak.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın