Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çıtak Türkmen Derneği Halı Saha Futbol Turnuvasında Şampiyon Belli Oldu
  • Facebook da Paylaş
Çıtak Türkmen Derneği Halı Saha Futbol Turnuvasında Şampiyon Belli Oldu
  • 17-08-2018
  • 0 yorum
  • 6291 okunma
Kızılcahamam Çıtak Türkmen Derneği Halı Saha Futbol Turnuvasında Güreş Sporu 8-5 yenen Umut Bazlama şampiyon oldu

Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneği halı saha futbol turnuva sının şampiyonu Umut Bazlama oldu.

Yaklaşık 2 ay süren Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneği halı saha futbol turnuvası önceki gün  yapılan final müsabakası ile sona erdi. Turnuvanın final müsabakasında ilk maç 3.'lük ve 4.'lük maçları ile başlaması beklenirken Yalçın Tavukçuluk'un rakibi Anadolu Lisesi maça çıkmayarak hükmen mağlup oldu. Yalçın Tavukçuluk 3-0 galip olurken turnuvanın üçüncüsü Yalçın Tavukçuluk olarak belirlendi.

Final Müsabakasında Güreş Spor ve Umut Bazlama karşı karşıya geldi. Kıyasıya geçen maçın galibi Umut Bazlama Güreş Spor'u 8-5 yenerek Turnuvanın Şampiyonu Oldu.

Turnuva maçlarının sona ermesiyle birlikte ödül Törenine geçildi. Törene Kızılcahamam Belediye Meclis Üyelerinden Adem emin Atakul, Durali Uygun, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Çıtak Türkmen Kültür Derneği yöneticileri ve spor severler katıldı.

Turnuvanın ödül Töreninde Turnuva Komitesinde bulunan Mustafa Uyar, Ömer Çulha'ya, Turnuva Hakemleri Görkem Erdem ve Mehmet Akman'a, Turnuva Maçlarını başından sonuna kadar takip eden Aydın Soylu'ya, Turnuvada takımının sevk ve idaresini yapan her maçta takımının yanında olan Ylçın Tavukculuk Takım Başkanı Yalçın Güzel'e ve Turnuvanın bütün maçlarını kamuoyuna duyuran maçların haberlerini yapan www.soguksuhaber.com haber müdürü Uğur Demirbaş'a Teşekkür Belgeleri verildi.

Turnuvaya katılan takımlardan Bayrakçı Gençler Birliği takım başkanı Yusuf Bayrakçı'ya, Tokdoyuran Takımı adına Takım Kaptanı Ömer Çulha'ya, En Az gol yiyen Umut bazlama takımı kalecisine, En çok gol atan umut Bazlama oyuncusu Hüseyin'e plaket takdimi yapıldı.

Turnuvanın En Centilmen Takımı Olan Gülşen Mandıra takına centilmenlik kupası verilirken Turnuva üçüncüsü Yalçın Tavukculuk'a ve futbolcularına, Turnuva ikincisi Güreş Spor'a ve futbolcularına, Turnuvanın Şampiyonu Umut Bazlama'ya ve futbolcularına Kupaları ve madalyaları protokol tarafından verildi.

Kızılcahamam Çıtak Türkmen Kültür Derneği Genel Başkanı Ali İhsan Maden yaptığı konuşmada birlik beraberlik içerisinde geçen turnuvamı sorunsuz bir şekilde tamamladık. Turnuvamıza katılan tüm takımlara ve emeği geçen herkese teşekkür eder, Turnuvada başarı gösteren takımları tebrik ederim dedi.

  

AYDIN SOYLU EN İYİ SEYİRCİ ÖDÜLÜNÜ MUSTAFA HOCADAN ALDI

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın