Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  CHP Genel Seçim Startını Kızılcahamam'dan Verdi
 • Facebook da Paylaş
CHP Genel Seçim Startını Kızılcahamam'dan Verdi
 • 19-11-2014
 • 6 yorum
 • 5681 okunma
CHP Milletvekili ve Parti Sözcüsü Haluk Koç ilçe binasını ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili ve Parti Sözcüsü Haluk Koç geçtiğimiz hafta ilçe başkanlığı görevine seçilen Seyis Kadercan’nı ilçe başkanlığı binasında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Haluk Koç Parti binasında yaptığı açıklamada şunları söyledi. “ Türkiye’de bazı şeyler iyiye gitmiyor, Türkiye içinden dışından tarif edildiği gibi, televizyonlara davet edilen maaşlı hokkabazların anlattığı bir Türkiye değil, içeride sıkışık, dışarıda hepten sıkışık, nüfusunun resmi rakamlara göre % 10’u işsiz olan oda resmi kurumlara başvurarak işsiz olduğunu beyan edenler üzerinden çıkan rakam, başvurmayanları da dahil ettiğin zaman % 20 lere varan bir işsizlik var. Esnaf dükkânını açıyor siftah yaparsa şükür diyor onda sonra 23 çeşit vergi ödemeye mahkûm ediliyor. İnsanlar yoksulluğa alıştırılıyor ve ondan sonra bir iaşe ve sadaka devleti çıkıyor, sen çok şükür de, elbette buna karşı değiliz ama niye yoksul olduğunu neden kendi emeği ile evini rahat geçindirebilecek noktaya getiremediğini, neden eline geçenle çoluğuna çocuğuna bakamadığını sorgulatmıyorlar, kader neyin eksik kömürün ben sana veriyorum, evde yatan hastan var ben sana onun için bakım ücreti veriyorum, kadın ben sana şunu veriyorum, özürlü ben sana şunu veriyorum, soğulama, karıştırma kurcalama, sus kaderine razı ol şükret, bunun karşılığında bana oy vereceksin köyleri teker teker takip edecem, CHP gelirse hepsini kurutur, kurutur, kurutur’ da senin hırsızlığını kurutur” dedi.

Haluk Koç Konuşmasına şöyle devam etti öte yana bakıyorsunuz bir dünya bu, diğer tarafa bakıyorsunuz,  şatafat, gösteriş, lüks, ihtişam, inanılmaz halkın kendisine gitmesi gereken kaynaklarını bir zümrenin keyfi için lüksü için harcandığına tanık oluyoruz, ey canım çalışıyorlar ama çalışıyorlar, 12 yıldır iktidardasın bu kadar büyük bütçe veriliyor sana milletin vergisi ile toplanan yolda yapacaksın, okulda yapacaksın, hizmette yapacaksın hiçbir şey yapmadan oturulur mu. Kendi hırsızlıklarını makulmüş gibi, o hırsızlık sanki kutsanmış sevapmış gibi anlatmaları bir yurttaş olarak beni rahatsız ediyor”  dedi. Koç konuşmasına şöyle devam etti kahramanlık türküsü söyleyecek değilim ama Büyük Atatürk’ü bir kenara koyuyorum, İsmetpaşa, Rahmetli Erbakan, Demirel, Rahmetli Ecevit döne dönem sorumluluk aldılar bu ülkede ama hiçbirisi etrafımızda yaşanan bu ateşin içerisine benzin dökerek yaklaşmadı. Hepsi sağduyu ile yaklaştı. Hepsi Türkiye büyük bir ülke, Türkiye yolunu batıya çevirmiş, Türkiye ağabeylik yaptı. Bunlar balıklama daldı, kafa kesenleri görüyorsunuz. Televizyonları izleyince insanın tüyleri ürperiyor. Biz bunlara destek veren bir ülke gibi göründük artık, ortada kanıtlar var her ne kadar reddetseler de” dedi.

Haluk Koç ve beraberindeki heyet ilçede esnafları ziyaret ettikten sonra ilçe merkezinden ayrıldı.

YORUMLAR
 • Topal Kadir   24-11-2014 13:45

  Cumhurun seçtiklerinin cumhura hizmet edecekleri, bir chp MHP li Cumhur başkanı olabilirler ise onunlar hizmet edecek, dış ülkelerin konuk Başkanlarını Başbakanlarını Türk Milletine Yakışır şekilde karşılamak ağırlamak için yapılan Yeni CUMHUR SARAYINI hazmedemeyenlere, Kızılcahamam adalet sarayına Halkın parası ile ama glantor bürokratların özel araçlarına hizmet edecek iki ayrı kapalı oto park yapıldı. ama orası size göre cııısss siz özel kullanım için yapılanları görmezsiniz dile getiremezsiniz.

 • partili   22-11-2014 18:20

  Biz; o nerde,şu nerde? lerle uğraşmayacağız.Çalışmalara katkı veren herkesle,yanyana-kolkola çalışacağız. söylenecek budur! herkese saygılar.

  0

  0

  • demokrat   23-11-2014 19:13

   partili arkadaşım onu bunu kovarak gençleri uzaklaştırarak mı çalışacaksınız

   0

   0

 • kemall   20-11-2014 16:16

  ahhh chp ahhh dün neysen bu gün de aynısın.koskoca atatürkün partisini rezil ettiniz atatürk mezardan çıksa hepinizi asar

 • tarık   19-11-2014 07:46

  Yüksel Altun nerede vekil geldi ortada yok!!!

  0

  0

  • kamil   23-11-2014 19:11

   haber verilseydi gelirdi tarık efendi oturduğun yerden iş bulma,ikinci geldinde bile son yarım saat içinde haberi oldu,yeni yönetim haber verme konusunda biraz eksik,partinin vekilini partililerden kıskanıyorlar sanırım.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın