Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çeştepe köyü
  • Facebook da Paylaş
Çeştepe köyü
  • 01-01-1970
  • 2 yorum
  • 5393 okunma
Kızılcahamam'a bağlı Çeştepe köyü Hıdır dağında bugün öğle saatlerinde çıkan orman yangını devam ediyor.

Kızılcahamam'a bağlı Çeştepe köyü Hıdır dağında bugün öğle saatlerinde çıkan orman yangını devam ediyor.

Kızılcahamamhaberin edindiği bilgiye göre Kızılcahamam Merkeze bağlı Çeştepe köyü Hıdır dağından henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.Çıkan yangına Kızılcahamam Orman işletme müdürlüğüne bağlı yangın işçileri ile Çamlıderere, Ankara ve çevre ilçelerden gelen çok sayıda arozöz katılıyor.İlk belirlemelere göre 4 hektar çam ormanının zarar gördüğü yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

Etiketler : Çeştepe - köyü - -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
  • ismail   19-09-2011 13:08

    yazık zaten böyle böyle yok olmaktadır aslında aşağıdan yolu kapatacaksın kimseyi sokmatacaksın oralara çıkıpta piknik yaptırmayacaksın bence çözüm

  • Halil   15-09-2011 00:16

    Öncelikle üzüldüm yanan yeşile. Ormancı görünce aklıma şöyle bişiy geldi üzerime vazife değil ama bu dağlardaki teller rezil kepaze millet hep evine taşıdı bakan yok. Ormanın deposunu kontor eden yok mu. Adamın özel yaptırdığı bağına bahçesine bi bakıyorsun teller aynı masa aynı sarıçam tahtaları aynı dikilen elmalar armutlar fidanlar çamlar aynı ister istemez insanın aklına şu geliyor bu malzemeler niye aynı. Hadi diyelim parasıyla aldı bi memur maaşı buna yeter mi. Bi de niye aynı yani. Niye diğer köylüler 3 sıra teli zor çekerken bu şahısların ki 8 sıra oluyor.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın