Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Cemal Sevindik evinde ölü bulundu.
  • Facebook da Paylaş
Cemal Sevindik evinde ölü bulundu.
  • 31-07-2015
  • 0 yorum
  • 5720 okunma
Kızılcahamam'ın Eğerli Kuzören Köyü Aluç Mahallesinde 62 yaşındaki Cemal Sevindik evinde ölü bulundu

Kızılcahamam'ın Eğerli Kuzören Köyü Aluç Mahallesinde 62 yaşındaki  Cemal Sevindik evinde ölü bulundu. Vücudunda herhangi bir kesici ve delici alet yarası bulunmayan Sevindik'ın ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmasına karar verildi.

İstanbul'dan eşi ile birlikte geçen hafta Cuma günü köydeki evine gelen Cemal Sevindik (62) eşi ile birlikte iki gün köyde kaldı. Pazar günü eşi bir yakınının yanında kalmak üzere  yaylaya gitti. Cemal Sevindik ise Aluç Mahallesindeki evinde kaldı.

İstanbul’daki kızı ile pazar günü görüştükten sonra bir daha Cemal Sevindik ’ten haber alınamadı. Mahallede komşuları birkaç kez kapsını çaldı ama kilitli olduğu için kendisine ulaşamadı. Kızının durumdan şüphelenip bir yakınından yardım istemesi ile Çarşamba günü öğleden sonra kapı kırılarak eve girildi. Cemal Sevindik ’in salonda ölmüş cesedi bulundu.

Üç gün önce öldüğü sanılan, vücudunda herhangi bir kesici ve delici alet yarası bulunmayan Sevindik ‘in cesedi, otopsi için Kızılcahamam Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Yapılan otopsiden sonra Cemal Sevindik köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi. Kalp krizinden öldüğü tahmin edilen Sevindik ‘in kesin ölüm nedeni adli tıp kurumundan gelecek sonuçtan sonra belli olacak.

Etiketler : Cemal - Sevindik - evinde - ölü - bulundu. -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın