Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çeltikçi Mahallesine verilen iş makinaları hizmete girdi
 • Facebook da Paylaş
Çeltikçi Mahallesine verilen iş makinaları hizmete girdi
 • 19-02-2016
 • 4 yorum
 • 5418 okunma
Kızılcahamam çeltikçi bölgesinde hizmet verecek iş makineleri hizmete girdi

Kızılcahamam Belediyesi'nin Çeltikçi bölgesinde hizmet verecek olan iş makinalarının açılışı bugün Çeltikçi Mahallesi'nde yapıldı.

Çeltikçi Mahallesi ve diğer mahallelerde hizmet verecek olan araçlar için yapılan programa Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Uğur Kalender, Murtaza Güngör, Kemal Öztürk, Yusuf Şengül, Durali Uygun, Songül Ergelen, Adem Emin Atakul, Fatih Oral, İbrahim Yıldız ve Günaydın Yüce, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Çeltikçi Mahallesi ve civar mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi'nde hizmet vermekte olan araçlarımızdan bazıları bundan böyle Çeltikçi Mahallesi'nde kalarak, Kızılcahamam Belediyesi Garaj Amirliği ile koordineli olarak hizmet verecek dedi. Yapılan bu çalışmanın mahallelerimizde hizmet alımının daha hızlı olması için düzenlendiğini söyleyen Muhittin Güney,araçların tüm mahallelerimiz için hayırlı olmasını diliyoruz" dedi. Başkanın konuşmasının ardından dua edilerek araçlar hizmete başladı.

YORUMLAR
 • by cıtaklım   29-02-2016 10:18

  allah razı olsun

 • Veysel BAYRAM   23-02-2016 22:46

  Sıra Güveme de _ Pazara da gelecek inşallah. Bir zamanlar Kızılcahamam merkeze de bulunamayan iş makinaları Çeltikçide konuşlandırılabiliyor ise Kızılcahamam üçlü olmanın gücünde kalmaya devam etmeli inşallah

 • yorumcu   21-02-2016 09:05

  Hani güvem köyü mahallesi yakınına bölge köylerine hizmet edecek birim kurulacaktı.

  0

  0

  • MURAT YILDIZ   22-02-2016 09:08

   GÜVEM TARAFINA HİZMET ETMEZLER. ÇÜNKÜ ÇELTİKÇİDEN SİLME OY ALDILAR.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın