Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Caner Başkan Türkiye'deki Belediyelere Umut Oldu
 • Facebook da Paylaş
Caner Başkan Türkiye'deki Belediyelere Umut Oldu
 • 05-11-2016
 • 3 yorum
 • 5951 okunma
Türkiye Belediyeler Birliği Toplantısında Caner Can rüzgarı esti

Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can Türkiye Belediyeler Birliği Toplantısında küçük belediyelerin sorunları ile ilgili yaptığı konuşmada birçok belediyenin umudu oldu.

Can burada yaptığı konuşmada şunları söyledi.Biz en ufak belediyemizden en büyük belediyemize kadar bir bütünüz,nüfusu en az belediye, nüfusu en çok belediye İstanbul Olsun Ankara olsun aynı geminin içerisinde yolculuk ediyoruz.birimizin başı ağrıdığında diğerimizin yüreği sızlamıyorsa burada birlikten beraberlikten belediyecilikten, dostluktan samimiyetten bahsedemeyiz.Ben küçük belediye olarak başım çok ağrıyor,hem bir ağrı aspirinle grıpinle geçecek bir ağrı değil.Küçük Belediyeler maalesef günümüzde kendisinden bir büyük belediyeye yem ediliyor. Kamu ne zaman tasarrufa başlasa küçükten alıp, büyüğe veriyor.Kamu tasarrufuna geçildiği zaman küçükten alıp büyüğe verilmeye bir son verilmesi lazım.Allah rızası için birde büyük belediyeden alıp küçük belediyeye verin.Biz insan odaklı partileriz, biz Osmanlı kökünden geliyoruz, diyen belediye başkanı Caner Can o halde adalette eksiklik olmayacak, küçük belediyenin hakları gasp edilemeyecek" dedi.

Gecemi gündüze kattığım her geçen gün nüfusu artırmak için mücadele verdiğim, doğum olduğu zaman ikiz olduğunda kurban kestiğim bir ortamda ben kurban ediliyorum.Ben bundan sonra küçük belediyelerin daha da küçülmesine müsade etmeyeceğim, gerekirse gazete, gazete dolaşacağım diyen belediye başkanına İstanbul Büyükşehir Belediye Kadir Topbaş sözünüzü kısa kesin demesi üzerine Belediye Başkanı Caner Can tep göstererek "ben kısa konuşmam lafımı da kesmem, döner keserim, pide keserim, kulak keserim ama sözümü kesmem, ben yaralıyım,şimdi Çamlıdere'deki PTT yi alıp Kızılcahamam'ın şubesi yapacaklar ama yok öyle bir şey mücadele başladı sayın başkanım bizi boş kaşıkla beslemeyin küçük belediyelerin manevi sorunlarına çözüm olmanızı istiyorum dedi.

Etiketler : Caner - Başkan - Türkiye'deki - Belediyelere - Umut - Oldu -
YORUMLAR
 • Oğuz CAN   11-11-2016 21:22

  Adam sonuna kadar haklı helal olsun posta koyulması gereken yerde konmalı Böyle hizmet edicek çalışacak vekiller belediye başkanları bakanlar gerek ülkemize HELAL olsunnn

 • Veysel BAYRAM   08-11-2016 00:06

  Neden 3 dönem başkan olduğunu anlatan bir cesaret/girişim. Durmak yok 4-5-6 dönem için durmak yok çalışmaya hizmete davam başkanım.

 • Osman   06-11-2016 23:29

  Zamanında BaşkentTv'de Mehmet Akyol'un programında zamanın Peçenek Belediye Başkanı aynı dertle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten dert yanarken, Sayın H. Caner Can ben çok memnunum büyükşehir bize çok iyi bakıyor demişti. Şimdi ne değiştide kendisi dert yanıyor acaba?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın