Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Çamlıdereliler Ankara'da Salona Sığmadı
  • Facebook da Paylaş
Çamlıdereliler Ankara'da Salona Sığmadı
  • 10-04-2017
  • 2 yorum
  • 5833 okunma
Çamlıdere Belediyesinin öncülüğünde organize edilen Çamlıdere Evet diyor buluşması Ankara'da yapıldı

Ankara Sevdalısı Çamlıdereliler Ankara kapalı spor salonunda Çamlıdereliler buluşuyor gecesinde bir araya geldi.

Çamlıdere Belediye Başkanı Caner Can öncülüğünde tertip edilen ve Çamlıdere ve köyleri ile Ankara'da bulunan Çamlıdereli sivil toplum kuruluşları tarafından desteklenen Çamlıdereliler gecesi 08.04.2017 Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor salonunda yapıldı.

Geceye Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Bölge Milletvekilleri Emrullah İşler, Nevzat Ceylan, Çamlıdere ve Kızılcahamam'lı bürokratlar ve Salonu hınca hınç dolduran binlerce Çamlıdereli katıldı. Çamlıdereli yerel sanatçılar Ömer Faruk Bostan, Şerife Çalıkıran ve Cafer Dinç gecede konser verdi.

Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can gecede yaptığı konuşmada Referandum'da Çamlıderelilerden % 90  oy istiyorum, hedefim yüzde doksan olmayacak bir tane noksan diyerek Çamlıderelilerden gecede söz aldı.

 

 

YORUMLAR
  • çıtak   12-04-2017 11:04

    çamlıdere belediye başkanını tebrik ediyorum. Bu tür çalışmalar önceki kızılcahamam belediye başkanları tarafından yapılmıştı. şimdi çamlıdere belediyesi kadar olamıyoruz. Üzülüyorum.

  • Şemsi Demir   11-04-2017 18:54

    Çamlıderre t6oplanmış ne güzel birlik beraberlik çok iyi.Kızılcahamamda iki tane dernek var ama işte öyle.Kızıcahamamlılar derneği var ne işe yarar Yabanabat derneği var ne işe yarar bu dernekler ne faaliyet yapabiliyor nede ilçeden bir başkan veya vekil çıkarabiliyor hiçbirşey yapamıyor.Halkı toplayıp faaliyet bile yapamaz haldeler.İki derneğin başındaki kişilerr kendi koltuk ve çıkar sevdasına düşmüş yaşları 55-60 gelmiş kişilerdir.Artık bırakın koltukları başkaları gelsin daha dinamik daha genç daha memleketci insanlar gelsin.Şahsiyetinin koltuk makam ve çıkarında olanlar artık değişmesi lazım.Saygılarımla.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın